Roof Rails
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Roof Rails  - це цікавий Раннер, в якому потрібно йти по дахах, уникати пасток і нести в руках трубу, що дозволяє рухатися по рейках при відсутності стійкої поверхні.

У центрі мегаполісу на висоті багатоповерхівок персонаж біжить по верхівках будинків. Він тримає невелику перекладину і може підбирати колоди для збільшення загальної довжини інвентарю. Коли дах хмарочоса під героєм закінчується, доводиться перескакувати на рейки, встановлені прямо в небі. За ним можна мчати з опорою на трубу, якщо її розміру досить. При маленьких габаритах інструменту персонаж неминуче падає вниз, принципово важливо стежити за довжиною поперечини і мінімізувати чинники, що скорочують її.

Траса містить перешкоди, серед яких ріжучі металеві елементи. Якщо персонаж наткнеться на таку штуку, він буде роздроблений на частини. Якщо труба зачепить ножі, то стане коротшим, але це не привід для припинення руху. Головне потім взяти подовжують колоди, щоб впевненіше їхати вздовж паралельних прямих в повітрі. По дорозі розсипано багато діамантів, їх рекомендується збирати для накопичення балів. Коли кілька пар рейок пройдено, герой обовязково потрапляє на ділянку, де поперечина менше ширини опорних палиць. Відбувається фінішний стрибок, і чим далі вдається приземлитися, тим більше примножуються бали.

Відмінні риси гри Roof Rails:

  • переміщення по дахах з трубою в руках;
  • польоти по рейках між дахами;
  • збір кристалів для накопичення балів;
  • спилювання допоміжний елемент перешкодами;
  • ризик падіння при великій відстані між рейками.

Тривимірна аркада може похвалитися симпатичною графікою і простим управлінням. Підопічний користувача сам біжить вперед, необхідно лише спрямовувати його правіше і лівіше для збільшення числа бонусних елементів і мінімального збитку від перешкод. На деяких рівнях ріжучі фігури переміщаються з одного боку в інший, вимагаючи неймовірній швидкості реакції від гравця. При перельоті на різну висоту потрібно швидко зрушувати героя, щоб точно спертися на обидві прямі, вони не завжди розташовуються по центру. Беріть участь в забігах і отримуйте задоволення від незвичайних трас!


Реклама

завантажити Roof Rails 2.4 для LG L35

Нове в цій версії
Fixed a few bugs
Загальна інформація
версія 2.4 (51)
дата завантаження 2021-04-29 07:53
Розмір 100.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/14 12:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |