Wacky Run
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Wacky Run  - це цікава аркада, в якій сосиска біжить по смузі перешкод, намагається обігнати суперників і дістатися до фінішу без найменших затримок.

Користувач управляє сосискою яскравого відтінку, що рухається по дивної конструкції з перешкодами. Поруч буде кілька аналогічних персонажів, охочих прийти до фінішу першими. Стартують всі з ідентичних позицій, а далі потрібно коригувати темп руху підопічного, щоб він не сповільнювався даремно і не наражався на проблеми через надмірну поспіху. Першому прийшов до фінішу не рекомендується зупинятися. Якщо суперники далеко, можна мчати далі і збирати дорогоцінні камені на шляху до великого трофею. Взяти найдорожчий приз вийде якщо інші не встигнуть подолати весь шлях.

Головна особливість геймплея - продовження бігу після отримання пошкоджень. Якщо персонажа розрізало гострими лезами або розчавило важким предметами, він змушений кілька секунд повільно повзти, відновлювати форму тіла і загальну силу. Пораненому видно, як інші спортсмени поспішають його обігнати. Потім рух здійснюється в колишньому темпі, травми повністю гояться і не турбують. Після проходження ряду рівнів пропонується ділянка з ускладненнями. Успішна перемога над умовним босом дає можливість вибрати нові костюми і смішно нарядити підопічного.

Відмінні риси гри Wacky Run:

  • подолання дистанції з бють і ріжучими перешкодами;
  • можливість продовжувати рух після будь-яких травм;
  • збір діамантів на шляху до додаткового трофею;
  • підвищення складності завдань;
  • розблокування крутих скінів.

Барвистий таймкіллер радує елементарним управлінням і швидкими рівнями. Можна ненадовго зануритися в ігрову атмосферу, або зависнути на тривалий період. Різноманітність перешкод і пасток виключає монотонність геймплея. У верхній частині екрана розміщена спеціальна шкала пройденого кожним учасником відстані. За нею легко зрозуміти, наскільки близько знаходяться суперники. Проект тренує реакцію, приймати рішення потрібно миттєво, інакше хтось із опонентів завоює першість. Контролюйте обстановку і насолоджуйтеся кумедними пригодами на коротких дистанціях!


Реклама

завантажити Wacky Run 2.0 для LG L35

Нове в цій версії
Optimization fixes.
Загальна інформація
версія 2.0 (204)
дата завантаження 2021-04-09 21:13
Розмір 95.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/14 10:38
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |