Glory of Kingdoms
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Glory of Kingdoms  - це барвиста стратегія, в якій належить будувати місто, наймати фантастичних бійців в армію, тренувати військо і брати участь в численних битвах.

Користувач отримує невелику площадку і запускає будівництво. Він створює великий населений пункт з естетичної архітектурою і якісними укріпленнями. Будинки можна вдосконалювати і робити територію більш комфортабельною. Цілеспрямований правитель прагне збільшувати володіння. Для розширення зони впливу пропонується зібрати армію і відправити підлеглих на битви. Можна виходити на поле бою самостійно або створювати обєднання з гравцями з усього світу. Спільними зусиллями легше домогтися високих результатів, можна розраховувати на підтримку.

Дозволяється вибирати персонажів з трьох різних рас, враховувати стиль командування і варіації розподілу сил. Люди звикли діяти спокійно і холоднокровно, орки виділяються диким характером і агресією, а ельфи маневрують дуже вишукано. На великій мапі передбачено зручне масштабування, плавна зміна ракурсу дозволяє формувати локальні і глобальні плани, аналізувати розстановку в чужих арміях. Іноді хочеться відволіктися і поспостерігати за битвами інших користувачів, ця опція навчить бачити ризики і перспективи, дасть можливість перейняти успішні тактичні маневри.

Відмінні риси гри Glory of Kingdoms:

  • набір унікальних воїнів для створення армії;
  • кілька доступних рас персонажів;
  • функції формування альянсів;
  • захоплюючі битви, спроби розширення володінь;
  • будівництво міста і цілого королівства.

Строката графіка і приємна закадровий мелодія створюють атмосферу чарівництва на ігровому континенті. Гравець отримає різноманітні завдання, їх виконання приносить додаткові кошти в скарбничку. Зібрані гроші витрачаються на будівництво і апгрейд будівель, а також на поліпшення військ. Рекомендується часто користуватися масштабуванням, відстежувати те, що відбувається навколо. Одні зайняті розвитком своїх зон, інші воюють один проти одного, а треті можуть планувати напад на ваші багатства. Важливо своєчасно запобігати чужі атаки, ініціювати битви в незручне для антагоністів час. Зробіть своє королівство відомим і непереможним!


Реклама

завантажити Glory of Kingdoms V1.0.74 для LG L35

Нове в цій версії
Welcome to Glory of Kingdoms!
Загальна інформація
версія V1.0.74 (1074)
дата завантаження 2021-09-05 00:19
Розмір 61.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

визначати об’єм пам’яті програми

Дозволяє програмі отримувати її код, дані та розміри кеш-пам’яті

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки ibeaugames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/13 10:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |