Siren Head Haunted Horror Escape
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Siren Head Haunted Horror Escape  - це захоплюючий фільм жахів, в якому потрібно протистояти величезній голові привиди, зясовувати причини відбуваються кошмарів і виживати.

Шкільні заняття закінчилися і в перший день літа підопічний гравця відправився з друзями відпочити на свіжому повітрі з ночівлею. Невідомо що призвело компанію в місто привидів, але головний герой посеред ночі виявив пропажу приятелів і відправився їх шукати. Похмура обстановка не віщує швидкого вирішення питання, порожня намет навіває сильний страх. Передчуття близькості Сіреноголового істоти змушує проявляти максимальну обережність. Необхідно втекти, але подібна можливість виникне після порятунку друзів і вбивства моторошного ворога.

В арсеналі персонажа є ліхтарик, він може шукати по локації додаткову інформацію. Боротися з величезним противником безпосередньо не можна, при близькій зустрічі він миттєво вбє хлопця. Необхідно придумати метод знищення чудовиська, можливо доведеться усувати і його помічників. На виконання завдання дається пять спроб, якщо герой гине, настає новий день, дається наступний шанс, і так триває до пяти повторів. Важливо при вигляді антагоніста терміново шукати притулок, тому що діє він досить різко.

Відмінні риси гри Siren Head Haunted Horror Escape:

  • спроба втечі з міста з привидами;
  • зясування причин зникнення персонажів;
  • боротьба з противником і його подільниками;
  • пошук зачіпок і підказок;
  • необхідність знищення монстра за 5 днів.

Перспектива загибелі цілого світу не дає права на бездіяльність. Навіть якщо при дослідженні території виявлені закривавлені тіла, а підказки натякають на найгірше, потрібно продовжувати розслідування. У процесі вивчення ситуації підопічний користувача розкриє масу таємниць і секретів, дізнається цілу історію. Графічне оформлення в сірих тонах і шуми вітру, що перегукується з незрозумілими звуками лоскочуть нерви. Розробнику вдалося створити страшну атмосферу і напружити тих, хто наважився керувати школярем. Хлопець спочатку не хотів їхати на природу, але його вмовили. Ніхто не думав, що пригода обернеться кошмаром з високим ризиком трагічного фіналу.


Реклама

завантажити Siren Head Haunted Horror Escape 1.2 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.2 (8)
дата завантаження 2021-03-01 05:33
Розмір 32.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/12 12:14
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |