King of Worlds
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра King of Worlds  - це цікава стратегія, в якій має бути зміцнювати королівство, створювати альянси, воювати з арміями інших монархій, боротися за ресурси.

Користувач оперативно формує війська для участі у військових діях. Також дотримуючись високий темп процесів можна тренувати війська, готувати їх до боїв. У розпорядженні будуть кавалеристи, лучники і піхотинці. Кожен тип персонажів має слабкі сторони і переваги, потрібно шукати найбільш вдалу комбінацію з урахуванням придуманої стратегії. Перемоги в битвах приносять нагороди і цінні ресурси, які допомагають підготуватися до наступних сутичок. Дозволяється діяти проти всіх без підтримки, але вступ до альянсів або створення свого обєднання збільшить шанси на досягнення цілей. Учасники альянсів можуть допомагати в критичних ситуаціях, віддавати частину ресурсів при необхідності.

Керуючий часто проводить апгрейд бійців, наймає підкріплення. У досвідченого і авторитетного командира в армії зявляються різні історичні особистості, здатні переломити хід бою. Крім стандартних завдань потрібно виконувати місії, зазначені порадником. Він знає, як отримати більше нагород і завоювати авторитет. Війна ведеться великої карті, в центральній її частині знаходиться особливий елемент, саме за нього все бються. Отримання цього чарівного предмета гарантує коронування і круті привілеї.

Відмінні риси гри King of Worlds:

  • активне будівництво королівства;
  • побудова і тренування армії;
  • комбінування трьох видів військ;
  • завоювання регіонів інших гравців;
  • захоплення головного скарбу в центральній зоні карти.

Проект виділяється серед аналогів неймовірною динамікою подій. Будівельні роботи та зміцнення своєї території проводяться дуже швидко. Графічне оформлення з строкатими відтінками підсилює бажання завоювати кожну ділянку локації. Цікаві місії і залучення відомих людей приваблюють користувачів. Взаємодія з реальними гравцями робить геймплей яскравим і непередбачуваним. Можливість діяти за власним планом дозволяє сформувати неповторну переможну тактику. Королем світів стане мудрий стратег, вміє аналізувати перспективи ситуацій.


Реклама

King of Worlds для LG L35

Усі додатки 7SENSES на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/12 10:10
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |