My Hero Academia: The Strongest Hero
4.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра My Hero Academia: The Strongest Hero  - це барвистий ролевик, в якому персонажі отримують від Всемогутнього круті здатності, виконують місії, борються з ворогами.

У великому відкритому місті можна відразу дізнатися обстановку відомих японських коміксів. В академії учні отримують завдання, а якість їх виконання залежить від гравця, керуючого процесами. Після завершення завдань є шанс отримати нагороду, взяти ресурси або різні предмети, необхідні для подальшої подорожі по локації. Розробник дає свободу дій і підказки, щоб гравець самостійно визначав, якими маршрутами і в якому темпі краще йти вперед. Місто Мусутафу здається спокійним, але подібне оманливе враження швидко розвіюється.

Спокійні історії часто перериваються через появу чудовиськ. Доводиться відкладати плани, починати жорстоку і агресивну бійку. Через час зявляється опція призову нових персонажів. Не обовязково відразу перемикатися на залученого новачка, його можна активізувати пізніше, коли виникне необхідність. Користувач здатний запускати надприродні вміння підопічних, щоб вони зуміли проявити таланти і гідно битися з супротивником. Вибухи, відсутність гравітації, заморожування / обгорання і інші вміння роблять битви вражаючими.

Відмінні риси гри My Hero Academia: The Strongest Hero:

  • місії для персонажів з коханою манги;
  • можливість набору декількох воїнів;
  • зміна героя в будь-який момент;
  • цінні ресурси і важливі предмети;
  • битви з антагоністичними істотами.

Шикарна тривимірна графіка заворожує, переносить гравця в фантастичний світ. Подієвий ряд дуже широкий, доведеться стикатися з екстремальними ситуаціями, дивуватися насиченості повсякденному житті. Звичне управління дає можливість легко пересуватися по місту, а при виникненні небезпеки відразу перейти до битви. Джойстик з лівого боку дозволяє контролювати переміщення воїна, а клавіші атаки розташовуються праворуч. Досліджуйте території, робіть відкриття і перемагайте ворогів. Довести право отримання статусу найсильнішого героя складно, але якщо в учня повірили, він зобовязаний перевершити очікування наставників!


Реклама

My Hero Academia: The Strongest Hero для LG L35

Усі додатки Komoe Game на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
4.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/11 12:17
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |