Murder us
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Murder us  - це мультиплеєрний екшен, в якому персонажі відправляються в міжгалактичний вояж, ремонтують корабель і обчислюють вбивцю в складі екіпажу.

Великий пілотований апарат слід за певним космічному шляху. Через складну поломки виникла необхідність кинути багато сил на ремонтні роботи. Крім них потрібно виконувати місії, заради яких організований політ. Але у вирішенні нагальних завдань зацікавлені не всі, серед членів екіпажу є самозванець, який планує порушити всі схеми. Кривавий зрадник не тільки саботує реалізацію кожної місії, але і прагне вбити добропорядних героїв. На кораблі може бути навіть пара таких антагоністів.

Користувач приєднується до створеної команді або формує свій загін космонавтів. Можна грати з приятелями в приватному режимі, включити публічний режим і взаємодіяти з персонажами з усього світу. Герої розділені на класи, крім звичайних співробітників і кілерів є роль детектива, він концентрується на боротьбі з ворогами. Але підтримувати команду, допомагати в вистежуванні ворожих особин повинен кожен. Самі зрадники намагаються діяти непомітно, зменшувати число живих тихо і без зайвої паніки. Обережне перешкоджання виконанню основних цілей допомагає відвернути тих, хто помилково вважає ворога соратником.

Відмінні риси гри Murder us:

  • ремонт пілотованого космічного апарату;
  • участь від 3 до 10 персонажів;
  • виявлення убивць і виконання завдань;
  • знищення команди і саботування місій;
  • вибір існуючої карти або створення нової.

Дія відбувається на локації значного розміру. Розробник додав пару встановлених карт і зручний редактор для малювання майданчика з урахуванням переваг гравця. Зліва зверху відображається статистична інформація про загальну чисельність персонажів, кількості чесних гравців і самозванців, наявності усунених космонавтів. Також червоним шрифтом вказується тезу про головне поточному дії підопічного. Зрозуміле управління і захоплюючий ігровий процес залучають надовго. Оригінальні скіни дають можливість виділитися, продемонструвати почуття стилю. Уважність і обережність будуть вірними помічниками героя незалежно від того, на чиєму він боці.


Реклама

завантажити Murder us 1.0.58 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.58 (1000058)
дата завантаження 2021-09-15 19:31
Розмір 53.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Cheshirexx на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/11 10:05
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |