Impostor Academy
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Impostor Academy  - це симпатична головоломка, в якій потрібно обєднувати зрадників на космічному кораблі, стежити за еволюцією персонажів і обчислювати головного ворога.

Користувач стає командиром невідомого космічного корабля. Розглядати літальний апарат або обстановку зовні немає ні часу, ні можливості. З екіпажем виявлено проблема: туди пробралися самозванці. Бажання знайти ватажка зашкалює. Для цього потрібно побудувати еволюційний ланцюжок персонажів, побачити, як змінюються негідники від молодшого звання до старшого. Всього буде більше ніж півтори сотні особин з різними видами. Мініатюрні створення однакової форми вражають смішними костюмами і розкидом ролей. Тут можна знайти кого завгодно, від лицарів і самураїв, до тигрів, кроликів і гарбузових голів.

На темному тлі розташовані плитки з фігурками зрадників. Спочатку відображається кілька особистостей першої еволюційної щаблі, якщо двох таких обєднати - вийде один пірат. За відповідним алгоритмом можна обєднувати піратів, щоб відкрити когось наступного. Періодично в вільних плитках зявляються інші космонавти або хтось більш авторитетний. Кожне обєднання приносить в скарбничку монети, при накопиченні коштів рекомендується скористатися поліпшеннями. У самому низу екрану є три апгрейда, вони впливають на прибуток, темп процесу, рівень самих персонажів.

Відмінні риси гри Impostor Academy:

  • обєднання ідентичних зрадників для отримання нових особин;
  • більше 150 видів самозванців;
  • ельфи, лікарі, відьми, інші кумедні образи;
  • активний заробіток цінних монет;
  • апгрейди героїв, швидкості дій, рівня доходу.

Розробник пропонує тренувати логіку і поступово відкривати еволюцію героїв. Спочатку видно багато вільних плиток, частина з них заблокована. Необхідно прогресувати, робити їх доступними. Відволіктися від основного завдання допоможуть дуже короткі битви з приємними нагородами. Зрозуміле управління і симпатична візуалізація і оригінальна ідея проекту затягують гравців надовго. Постійний розвиток мотивує діяти, добиватися головної мети. Розкрийте вигляд старшого зрадника, визначте винного в хаосі на космічному кораблі!


Реклама

завантажити Impostor Academy 1.25 для LG L35

Нове в цій версії
The game is translated to your favorite language.
Have a fun playing!
Загальна інформація
версія 1.25 (25)
дата завантаження 2021-05-08 01:29
Розмір 61.54 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/06 10:27
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |