Care Bear
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Care Bear  - це набір милих головоломок, в яких має бути воззєднати ведмедів, допомагати їм шукати друзів, малювати по шаблонах, виконувати інші нескладні завдання.

Користувачеві пропонується величезна кількість місій, щоб зробити щасливими клишоногих тварин. Якщо необхідно організувати зустріч, то персонажі спочатку гуляють в різних відсіках ігрової зони і чекають усунення заслінок. Кожна перегородка заважає зблизитися або вивільнити певний предмет, потрібний для переміщення в правильному напрямку. Перші рівні здаються простими, витягування однієї-двох перешкод повністю вирішує питання. Пізніше на локації зявляється лиходій, якого потрібно вигнати раніше, ніж він заподіє шкоду добродушним ведмедям. Виникають і інші нюанси, доводиться заздалегідь продумувати послідовність ходів, щоб випадково не створити пастки для персонажів.

У додаткових міні-іграх можна розважитися іншими способами. Є малювання по контуру, підсумкові різнокольорові картини забавно виглядають на білих животах задоволених ведмедів. Іноді ведмежата ходять по певній траєкторії на письмовому столі, збирають зірки, збільшують свою чисельність і допомагають проявитися цікавого малюнку. Також самотній герой регулярно шукає потайного і активного одного, намагаючись визначити його місцезнаходження за допомогою ліхтарика. Виконана місія приносить в загальну скарбничку клишоногих цінні кристали.

Відмінні риси гри Care Bear:

  • усунення перешкод для зустрічі ведмедів;
  • вигнання лиходія, що заважає швидкому воззєднання;
  • збір зірок, накопичення кристалів;
  • колекціонування дбайливих героїв;
  • часта зміна формату геймплея.

Графічне оформлення в мякій колірній гамі робить проект ще миліше, це особливо сподобається молодшої аудиторії. Фонові мелодії добре доповнюють створену атмосферу. Крім кристалів можна колекціонувати героїв і підбирати їм прикольні капелюхи. Багато коштовностей накопичити складно, але дозволяється зробити покупку за реальні гроші. Наявність вбудованих покупок погіршує настрій, але і без них веселе проведення часу забезпечено. Допоможіть зустрітися всім бажаючим, витягніть кожну перешкоду без шкоди для тварин!


Реклама

завантажити Care Bear 0.4.5 для LG L35

Нове в цій версії
- Bug fixes and performance improvement
Загальна інформація
версія 0.4.5 (73)
дата завантаження 2021-04-30 18:18
Розмір 88.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Усі додатки Gamejam на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/06 12:23
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |