Shapik: The Moon Quest
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Shapik: The Moon Quest це квест і пригоди в одній особі, тому що вам покажуть історію, яка має досить типову концепцію, а саме формат головного персонажа, який виявився в абсолютно незнайомій йому обстановці, але не розгубився і вирішив стати частиною цього світу, намагаючись йому допомогти.

Підготував гру незалежний розробник з України, який іменує себе Paul Podberezko, а ще варто відзначити, що це не перший його проект. Раніше, він уже випускав гру Shapik: the quest, яка, до речі, досить добре виступила і змогла зібрати понад 500 тисяч завантажень, що для інді-проектів вважається хорошим результатом.

До речі, новинка представлена ​​в двох доступних варіантах - демо-версія, яка зможе лише познайомити з тим, що відбувається, але не дасть насолодитися ним повністю і повна версія гри, яка на відміну від «урізаною» обійдеться вже в два долари. Проте, і там і інша не містять рекламу або якісь додаткові покупки.


Що ж стосується сюжету гри - він є, з цим можна і не сперечатися, інше питання - тут немає діалогів. Це цікава фішка гри, яка пропонує гравцям зрозуміти все, що відбувається виключно за рахунок анімації і невеликих мультиплікаційних вставок. До речі, всі локації і анімація створені вручну, що додає ваги грі, позиціонуючи її як твір сучасного мистецтва. Проте, з самого початку можна зрозуміти, що на рідній планеті швидше за все трапилася ядерна війна, а людство переселилося на Місяць або якусь іншу планету, заморозивши частина населення, в яку потрапив і ваш герой.


Особливості гри Shapik: The Moon Quest на андроїд:

  • Відмінна історія, яка буде розказана без слів;
  • Прекрасна графіка і анімація, все створено вручну;
  • Пробна версія не містить реклами і доступна безкоштовно;
  • Відмінний музичний супровід.

Недоліки гри:

  • Гра погано підходить для маленьких екранів;
  • Повна версія обійдеться в 2 долари.

Підсумок: гра Shapik: The Moon Quest це один з тих квестів, які повинні бути платними, тому що в них вклали не тільки час і ресурси, а й душу, бо такі проекти не можуть існувати в виключно комерційної середовищі.


Реклама

завантажити Shapik: The Moon Quest 1.096.064 для LG L35

Нове в цій версії
The adventure begins
Загальна інформація
версія 1.096.064 (1096064)
дата завантаження 2021-01-01 10:50
Розмір 91.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/02 12:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |