Dead Fire: Redemption
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dead Fire: Redemption  - це похмурий тир, в якому належить стріляти по ходячим трупах, виконувати складні місії, заробляти кошти для прокачування.

Користувач управляє одиноким солдатом, борцям з численними мутантами. Воїн повинен вбивати всіх антагоністів в радіусі огляду. Вони переміщаються не дуже швидко, можна розраховувати на кілька секунд для планування оптимальних дій. На нескінченних етапах крім основного завдання будуть додаткові місії з солідними нагородами. Після очищення деякої зони і виконання ряду місій можна зробити паузу і поліпшити персонажа. Спорядження і інші елементи можна підбирати індивідуально, але кожен предмет має певну вартість, доведеться враховувати рівень фінансових запасів.

На локаціях також зявляються звичайні люди, озброєні сокирою. Вони не несуть небезпеки для підопічного, але визваютть інтерес у зомбі. До безневинним персонажам часто підходять ворожі створення, стріляйте по противникам безжально, щоб зберегти життя слабо озброєним вижив. Арсенал у головного героя значно потужніше, і чим далі вдається пройти, тим ширше вибір зброї. З дробовиком, кулеметом або гвинтівкою бродити по спустошеному місту не так страшно. Гранати і інші вибухонебезпечні предмети підсилюють упевненість в собі.

Відмінні риси гри Dead Fire: Redemption:

  • інтенсивні обстріли зомбованих істот;
  • застосування потужної зброї;
  • великий вибір боєприпасів, відстеження їх кількості;
  • наявність часу на аналіз ситуації;
  • сприйняття подій від першої особи.

Шутер може похизуватися непоганою тривимірною графікою і цікавими картами локацій. Окремі для кожного рівня місії додають різноманітності в ігровий процес. Гнучкі можливості настройки героя дають свободу в комбінуванні спорядження та інших інструментів, дозволяють вибрати свій варіант екіпіровки. У геймплеї важливо аналізувати кількість боєприпасів, перезаряджати зброю, не піддаючи стрілка ризиків. Виводите солдата в місто, захоплений ходячими мерцями, і уникнете його поширення по всьому світу!


Реклама

завантажити Dead Fire: Redemption 1.4.0.4 для LG L35

Нове в цій версії
Fixed bugs
Загальна інформація
версія 1.4.0.4 (202108132)
дата завантаження 2021-09-18 02:14
Розмір 94.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Усі додатки Dygames.Inc на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/29 12:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |