DJ-DOW
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра DJ-DOW  - це захоплюючий файтинг, в якому доведеться брати участь у швидких боях, перемагати на дуелях з різноманітним холодною зброєю в руках.

Користувач вибирає одного з декількох бійців, вказує, чим планує орудувати в перших бійках. Спочатку доступний виключно режим кампанії, потрібно пройти певні рівні, щоб отримати право змагання в онлайні. Мета стандартна і найбільш чітка - потрібно швидко вбити антагоніста. У верхній зоні екрану є шкали енергії опонентів, а між ними розташований таймер, що відраховує 100 секунд. Після завершення битви переможець нагороджується цінними предметами і може вибирати різні відновлення.

У кожному бою можна виконати відразу кілька місій: перемогти ворога, впоратися достроково менш ніж за 75 секунд, зробити бій дуже кривавим. Чим більше пунктів зараховано, тим ширше спектр доступних поліпшень. Крім зміни персонажа користувач розраховує на отримання унікальних наборів екіпіровки і відкриття нового зброї. Сокира, меч, залізний гак, кинджал і інші інструменти дозволяють боротися в різних бойових стилях. Формат поведінки в битві буде кардинально змінюватися з урахуванням типу використовуваного зброї. Потрібно навчитися швидко пристосовуватися до кожного предмету, памятати про таймері, тестувати різні поєднання маневрів, підвищувати ефективність кожного удару.

Відмінні риси гри DJ-DOW:

  • захоплюючі PvP і PvE файтинг;
  • комбінування умінь, демонстрація різних бойових стилів;
  • широкий вибір смертоносної зброї;
  • розблокування крутих персонажів;
  • ефектні татуювання для підопічного.

Проект виконаний в східній стилістиці з відповідним музичним супроводом. Якісна графіка з можливостями часткової індивідуальної настройки дозволяє створити ідеальну атмосферу з урахуванням настрою і смаків користувача. Розробник зробив звичне для файтингов управління з кнопками переміщення зліва, діями в нижньому правому куті екрана. Досвід і постійне вдосконалення тактики дозволять гідно боротися навіть в реальному часі. Стрибайте, ударяйте, робіть атаки несподіваними для суперників і поповнюйте колекцію трофеїв від заслужених перемог!


Реклама

завантажити DJ-DOW 0.4.20190118 для LG L35

Нове в цій версії
1. Add combo edit mode
2. Add character rename function
Загальна інформація
версія 0.4.20190118 (20)
дата завантаження 2020-12-28 22:05
Розмір 32.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Wei Hua на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/29 10:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |