Solar Smash
4.2 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Solar Smash  - це космічний симулятор, в якому має бути тестувати різні інструменти для руйнування планети, застосовувати потужна зброя і спостерігати за наслідками.

Користувач вибирає планету, розглядає її з усіх боків, визначає першу зону для міжпланетної атаки. Велике небесне тіло знаходиться в центрі екрану, а праворуч розміщений набір інструментів для нападу. Спочатку видно тільки кілька кнопок, у кожної є випадає підменю з уточнюючими параметрами. Гравцеві пропонуються найжорстокіші сценарії із застосуванням ракет, лазерних променів, чорних дір, сонячної радіації та іншого. Доступні навіть зіткнення з іншою планетою. Інтенсивність ушкоджень регулюється, можна кинути один вибухонебезпечний елемент, а потім повторити будь-яку кількість разів з бажаною частотою.

У пісочниці дозволяється керувати часом: поставити ситуацію на паузу, уповільнити або прискорити відбувається, щоб насолодитися візуальними ефектами або швидше зрозуміти масштаб руйнувань при конкретній дії. Спеціальні лічильники дозволяють відстежувати кількість живих і загиблих представників людського роду. Якщо направити атаку в густонаселений регіон, то буде помітна різка корекція чисел. При напрямку чогось невеликого в океан є шанс обійтися без жертв, але такі дії призведуть до втрат на Землі. Коли обрана інша планета, лічильники показують нулі.

Відмінні риси гри Solar Smash:

  • організація атак на планети до їх повного знищення;
  • вибір атакується небесного тіла;
  • відстеження кількості живих і убитих людей;
  • широкий діапазон способів руйнувань;
  • залучення інопланетних істот.

Проект вражає шикарним графічним оформленням і спецефектами, що роблять кожен маневр дуже видовищним. Елементарне управління і цілковита свобода у виборі та послідовності дій дозволяють створювати найнеймовірніші катаклізми, пробивати сферу наскрізь, підривати все зсередини, провокувати неймовірні катастрофи. Можна скористатися допомогою інопланетян, відправити величезного червяка для свердління дірок, послати многоногого робота для вилучення шматка сфери, задіяти інших гігантів. Яскраві і небезпечні процеси розширять межі уяви!


Реклама

завантажити Solar Smash 1.5.5 для LG L35

Нове в цій версії
- cube planet not unlocking fix
- bug fixes
Загальна інформація
версія 1.5.5 (51)
дата завантаження 2021-08-12 05:22
Розмір 132.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.18★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/28 10:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |