IDLE Death Knight
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра IDLE Death Knight  - це прикольний рольової проект, в якому скелет воює з монстрами в підземних просторах і часто прокачується, щоб успішно рухатися вперед. А якщо кому завгодно - можна назвати те, що відбувається клікером;)

Підопічний гравця бреде по підземеллям, бореться з кожним зустрічним і видобуває кристали, монети та інші корисні елементи. Герой дивно самостійний, дії виконує автоматично і допомоги наставника не вимагає. Єдине, що йому необхідно від користувача - часті і потужні апгрейди. Боротьба з антагоністами має на увазі значні витрати сил і тільки оновлення допоможуть хороброму скелету витримувати складні протистояння. Персонаж має безмежним потенціалом, рівень його підготовки залежить від людини, який стежить за всім по інший бік екрану.

Крім стандартних супротивників воїну доведеться зустрітися з босами, десятки видів зброї будуть дуже доречні, головне вчасно їх розблокувати. Ще є можливість відкрити 1000 підземних локацій і споглядати зміни загальної стилістики, досліджувати території. Додаткові місії на кшталт збирання та інших завдань принесуть більше ігрових грошей в казну. Перелік варіантів легкого заробітку досить великий. Численні нагороди мотивують запускати проект частіше, але навіть у фоновому режимі підопічний буде активним і продуктивним.

Відмінні риси гри IDLE Death Knight:

  • часті оновлення воїна для боротьби з різними створіннями;
  • більше 30 моделей зброї на вибір;
  • велика кількість нагород за вбитих ворогів;
  • розблокування крутих підземель і рівневих босів;
  • виконання місій заради отримання балів.

Розробник відкидає алгоритм клікерів і пропонує взяти участь в найпростішому Рольовики. За ситуацією можна спостерігати збоку, у верхній половині екрану видно пригоди кістлявого воїна, а нижня частина екрану відображає доступні для користувача дії. Якщо хочеться зробити персонажа більш стильним і вражати чином кожну нечисть - скористайтеся великим гардеробом з самими незвичайними костюмами. Приємна двомірна графіка і строкаті антагоністи в темних печерах добре доповнюють простий сюжет. Допоможіть лицареві смерті продовжити прогулянки по печерах, порадуйте себе масою бонусів і призів!


Реклама

завантажити IDLE Death Knight 1.2.12976 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.2.12976 (12976)
дата завантаження 2021-09-15 19:33
Розмір 178.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки NEOWIZ на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/26 12:25
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |