Destiny Child: Defense War
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Destiny Child: Defense War  - це цікава стратегія для андроїда, частіше іменована «Захист вежі», в якій персонажі зі знаменитої всесвіту захищають милих дияволят від натовпів монстрів, змагаються з командами інших користувачів.

Користувач наймає яскравих героїв і розставляє їх по майданчику, розділеною на клітини. По периметру будуть рухатися противники. Важливо зупинити вторгнення і не дозволити чужинцям пройти весь шлях. Якщо йде протистояння між загонами двох реальних гравців, то на екрані видно обидві площадки. Кожна команда воює зі своїми ворогами, а виграє той, хто довше протримається оборону. Геймплей дуже динамічний, перемогти зуміє згуртований і вивірений колектив, здатний користуватися перевагами кожного індивідуума.

Спочатку у командира дуже маленька команда, але в міру проходження рівнів відкривається доступ до нових воїнам, а старих рекомендується часто покращувати. Коли серед підопічних присутні однакові особистості, їх варто поєднувати для отримання більш потужного бійця. Чим ближче до периметру знаходиться персонаж, тим сильніше шкоди він може наносити. Атакувати підлеглі будуть самостійно, система автоматизована, але ефективність ведення бою залежить від обраної стратегії. Експериментуйте з комбінаціями здібностей, в моменти надмірної небезпеки заручається підтримкою дияволят.

Відмінні риси гри Destiny Child: Defense War:

  • створення загону для знищення насуваються супротивників;
  • часті апгрейди персонажів;
  • поступове розширення колоди карт;
  • обєднання ідентичних бійців;
  • комбінування сил підопічних.

Шанувальники всесвіту Destiny Child насолодяться взаємодією з улюбленими героями, зможуть найняти популярних і рідкісних особин. Арени планомірно ускладнюються, одночасно зявляється більше опцій для прокачування і призову нових особистостей. Фанати PvP-формату отримають масу емоцій від участі в Лізі Титанів. Можна ініціювати дружній матч з тими, хто перебуває в альянсі, або запросити друзів. Непогана графіка на темному тлі відображає похмуру обстановку, застосування різних талантів супроводжується спецефектами. Бійці жадають потрапити в колоду кращого командира!


Реклама

завантажити Destiny Child: Defense War 1.12.7 для LG L35

Нове в цій версії
- Add new child
- Added new challenge mode
- Balance fix
- Added core system
Загальна інформація
версія 1.12.7 (114)
дата завантаження 2021-09-18 02:06
Розмір 279.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки THUMBAGE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/26 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |