Epic Monster TD
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Epic Monster TD  - це фентезі-стратегія, формату «Захист вежі» в якій монстри захищають територію від роботизованих створінь, застосовують різну зброю і магічні заклинання.

У зону проживання монстрів-елементалей вторгаються залізні роботи. Користувач збирає загін захисників, здатних зупинити ворога, запобігти його просування на протилежну сторону майданчика. На стартових позиціях сил порівняно мало, але і супротивник не дуже міцний. Біля дороги передбачено 10 місць для бійців, хоча навіть 2 відмінно справляються. Далі потрібно вдосконалювати військо, щоб боротися з більш потужними опонентами. Елементалі володіють різними вміннями, важливо аналізувати їх здатності і оптимальні поєднання бійців при розстановці.

Рухаються антагоністи по певній дорозі, уздовж неї потрібно розставити підопічних. Вони стоять на конкретних точках і різними методами знищують ворогів, як тільки ті піднімуться досить близько. Пробираються шкідники хвилями, нумерація підїжджають групи вказана в лівому верхньому кутку. За кожного вбитого персонажа можна отримати нагороду, а потім прокачати існуючих воїнів або обзавестися новими, щоб організувати підкріплення. В правому куті зверху відображається кількість монет та інших отриманих бонусів. Ресурси і артефакти дають додаткову перевагу, заклинання активно застосовуються в боротьбі.

Відмінні риси гри Epic Monster TD:

  • збір команди монстрів, їх розстановка по позиціях;
  • оборона земель від роботів-загарбників;
  • заробіток ресурсів, отримання важливих предметів;
  • розблокування і апгрейд підопічних;
  • регулярні PvP-турніри.

Проста і барвиста графіка формує казкову обстановку, а звані монстрами персонажі більше схожі на добрих міфічних істот. Вороги виглядають як бойові механізми, що вторгаються в красивий і добрий світ. Підопічні можуть харчуватися магією для активації сил на виконання військових дій. Великі опції прокачування і додаткові методи поразки антагоністів відкривають широкі можливості для прояву стратегічних навичок. Користуйтеся будь-якими доступними інструментами, знаходите кращі комбінації умінь і складайте ідеальну оборонну тактику!


Реклама

завантажити Epic Monster TD 95 для LG L35

Нове в цій версії
- New achievement for consecutive waves passed.
- New leaderboard titles for consecutive waves passed and spell upgrade levels.
- Added enemies killed and highest gold drop to the current run metrics menu.
- Increased Challenge Map point rewards for reaching higher waves.
- Bug fixes.
Загальна інформація
версія 95 (95)
дата завантаження 2021-04-30 18:32
Розмір 30.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/25 10:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |