Rhythm Flight
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Ігор, подібних Rhythm Flight , які ще називають EDM досить багато. В основі всіх лежить музика і ритм, причому навіть до такої концепції підхід може бути абсолютно різний, в чому ми і переконалися, ознайомившись з цією новинкою.

Підготували гру в студії MegaFox, яка може запропонувати гравцям найрізноманітніші проекти, але особливо видатних або сильно популярних ми не знайшли, що теж підштовхнуло нас до подальших висновків. Однак, варто зазначити, що в портфоліо студії ця гра є першою в своєму роді, питання лише в тому, останньої чи?


Звернемося ж до геймплею. Як і в інших іграх жанру перше що ми побачимо - рекомендацію використовувати навушники, що, в цілому, розумно, ритм так відчувається трохи краще. Саме те, що відбувається буде нагадувати скролл-шутер, ось тільки стріляти по супротивникам вам не доведеться, тому що це може порушити ритм. Як знищити супротивників? Врізатися в них! Хоча, якщо придивитися, то ваш літак все ж стріляє, але робить він це автоматично і завжди на однаковій відстані від мети. Якщо розібратися, то обєктивно розумієш, що літак можна було замінити на все що завгодно, а гра побудована таким чином, що не гравець формує ритм за рахунок злиття з музикою, а гра все вже сформувала, вам же залишається тільки намагатися наздогнати за подіями. Чи робить це музику тут поганий? Звичайно, ні,але досить швидко починаєш відчувати свою непотрібність і просто йдеш. На тлі цього, заявлені розробниками особливості про гру Rhythm Flight виглядають дивно:

  • Плавне поєднання музики і візуала;
  • Рівні ручної роботи;
  • Зростаюча складність рівнів;
  • Легко навчитися.
  • Так ... все саме так :)

Єдиною реально класним моментом є можливість завантажити свою музику і грати на її тлі. Завантажувати класичну музику не рекомендуємо ... Про біти тоді ще мало хто здогадувався.

Крім іншого, на тлі тренування реакції, уважності і когнітивних навиком вам запропонують подивитися рекламу і навіть вкласти трохи реальних фінансів, напевно, щоб грало голосніше ...


Підсумок: гра Rhythm Flight дійсно про музику і про ритм, але нам те, що відбувається в ній здалося абсолютно незрозумілим і безглуздим. Можливо, знайдуться гравці вважають і навпаки, але, як то кажуть, на смак і колір всі фломастери різні.


Реклама

завантажити Rhythm Flight 0.8.4 для LG L35

Нове в цій версії
0.8.4
Загальна інформація
версія 0.8.4 (14)
дата завантаження 2020-12-04 05:56
Розмір 37.37 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки MegaFox на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/23 13:00
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |