Spectrum Break
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Spectrum Break  - це неоновий платформер, в якому серфер мчить по блокам, підсвічує їх і контролює рух, щоб не впасти разом з нестійкою опорою.

Підопічний гравця виходить в темний простір, де є певна кількість геометричних фігур-платформ. Спочатку всі фігури затемнення, лише по периметрах видно кольорові лінії. Дотик персонажа до опори запалює яскраве світло по всій площі порушеного елемента. Нульова гравітація змушує платформу рухатися після найменшого дотику, що неминуче призводить до падіння, але трохи пізніше. Неонові предмети хитаються, вдаряють один одного, плавно змінюють позиції. Герой повинен зачепити кожну фігуру на рівні, при цьому балансувати і залишатися в кадрі. Поспішати обовязково тільки при ризику падіння, в інших ситуаціях темп користувач вибирає сам.


Етапи планомірно ускладнюються, реакція блоків на дотики виявляється більш химерною. Замість падіння вони раптом вислизають на всі боки, чи діють за іншими алгоритмами. Розробники також передбачили секретні платформи з приємними заохоченнями, на кожну головоломку по одному особливому елементу. Система досягнень в проекті ретельно продумана, додаткова мотивація присутня. При повторному виконанні завдання повністю скопіювати попередні маневри не вийде. Рівень буде унікальним навіть з урахуванням ідентичного початкового розташування фігур.

Відмінні риси гри Spectrum Break:

  • переміщення на серфі по блокам при нульовій гравітації;
  • постійна зміна ландшафту;
  • більше 50 рівнів з ускладненням місії;
  • відсутність тимчасових обмежень;
  • бонуси на секретних етапах.

Двомірна аркада радує відпрацьованої фізикою. Відсутність гравітаційного тяжіння викликає деякі складнощі, від цього інтерес до геймплею стає ще сильніше. Інтуїтивні принципи управління дозволяють швидко розібратися з основними маневрами, навчитися здійснювати стрибки, коригувати напрямок і запалювати все знаходиться поруч фігури. Ритмічні електронні мелодії шикарно доповнюють графічне оформлення з неоновими предметами на темному тлі. Прокатаєтеся на дошці для серфінгу по рухомим платформ, додайте фарб на таємничі локації!


Реклама

завантажити Spectrum Break 3.2 для LG L35

Нове в цій версії
Send your feedback to jasonhein@spectrumbreak.com
Загальна інформація
версія 3.2 (32)
дата завантаження 2020-12-21 17:18
Розмір 53.51 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Усі додатки Jason Hein на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/22 12:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |