The Girl in the Window
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Girl in the Window  - це містичний квест, в якому потрібно бродити по закинутого будинку, дізнаватися історію чужої сімї, вирішувати головоломки, шукати вихід з будівлі.

У невеликому місті два десятка років стоїть якась занедбане житло. Власники були вбиті при незясованих обставинах, родичі відмовилися від нерухомості. Раптом у вікнах порожньої будівлі регулярно почала зявлятися дівчина, що лякало городян. Персонаж відчував незрозуміле тяжіння і ризикнув подивитися, що відбувається всередині будинку. Варто зайти за поріг, як двері різко зачинилися, а ручка з внутрішньої сторони дверей була відсутня. Вибратися з нещасливого місця вийде після дослідження кімнат, рішення головоломок, прояснення забутих подій.

У просторих приміщеннях маса предметів, їх дозволяється підбирати та залишати в осередках в нижній частині екрана. Гравець визначає самостійно, як краще користуватися інвентарем. У кожній кімнаті є головоломки, потрібно уважно вивчати обстановку і шукати застосування підібраним раніше речей. Іноді предмет потрібен не в тому приміщенні, де знайдений.

Відмінні риси гри The Girl in the Window:

  • пошук виходу зі старого заблокованого особняка;
  • збір інвентарю, задіяння взятих предметів;
  • вивчення щоденників і записок;
  • зясування особистості примари, що визирає з вікна;
  • розслідування вбивства двадцятирічної давності.

Крім завдань на локації будуть виявлені щоденники, замітки, фотографії, за матеріалами необхідно відновити ланцюжок моментів, які сталися перед страшним злочином. Якщо пощастить, то жорстокий вбивця буде викритий, а підопічний гравця знайде свободу. Вимушеного слідчому дана детальна хронологія, важливо знайти підказки, коректно проаналізувати інформацію.

Переміщення здійснюється за допомогою стрілок, а кліки дозволяють брати речі і задіяти їх. Меблі на замках, погляди з щілин, ребуси на стінах і інші нюанси змушують напружуватися. Звуковий супровід посилює занепокоєння. Мальована графіка без строкатих фарб формує потрібну атмосферу для уважного дослідження території. Стати геніальним викривачем давніх таємниць!


Реклама

завантажити The Girl in the Window 1.0.64 для LG L35

Нове в цій версії
A hint system was added, the player will have to watch a video ad to get a hint.
Загальна інформація
версія 1.0.64 (1000064)
дата завантаження 2021-01-31 12:10
Розмір 20.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Dark Dome на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/21 12:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |