Condor
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Condor  - це кумедна аркада, в якій персонажу під управлінням гравця належить падати у вузькому просторі між горами, робити сальдо, летіти вниз максимально довго, уникати дотиків до гірських стін.

Представник невідомого племені повинен довести родичам твердість характеру і сміливість. Для таких ситуацій передбачений спеціальний ритуал, званий стрибком віри. Під управлінням користувача хоробрий персонаж стрибає в вертикальний коридор між скель. Вільний простір поступово звужується, завдання полягає в тому, щоб пролетіти довше і не вдаритися об виступи різних форм. Також зі стін з боків стирчать списи і інші види зброї, які збільшують ризик отримання травм, не сумісних з життям.

Для управління досить трьох кнопок в нижній зоні екрану. Дві дозволяють перемістити героя правіше або лівіше, третя призначена для трюків в процесі польоту. Зверху відображається кількість подоланих в повітрі метрів і поточний сумарний бал, який враховує і метраж, і частоту акробатичних маневрів. У кожному польоті підопічний хоче встановити рекорд. Різкі сальдо несуть значну небезпеку, але без них бали нараховуються повільніше. Користувач сам вирішує, як часто демонструвати фізичні вміння. Якщо вдається пролетіти всю дистанцію одного коридору, то під хмарою буде новий обрив, де одноплемінники вже готові підштовхнути хлопця до чергового вільному стрибка.

Відмінні риси гри Condor:

  • вільне падіння в тісному отворі;
  • звуження гірських поверхонь по сторонам;
  • обережне виконання трюків;
  • встановлення рекордів по дистанції прольоту;
  • смертельні травми від стирчать з боків списів і стріл.

Елементарний сюжет приверне шанувальників швидкого геймплея. Мультяшне графічне оформлення помякшує обстановку, усуває напругу в ситуації з неминучим фатальним фіналом. Стирчить звідусіль холодна зброя стає основною проблемою. Розробник створив багато варіацій кривавих смертей, крім яскраво-червоних бризок можна спостерігати відлітають кінцівки та інші нюанси. Після на екрані зявиться таблиця зі статистикою результатів і який-небудь неприємної фразою. Це повинно мотивувати на сконцентровані дії при наступних падіннях. Здивуйте племя масштабними рекордами!


Реклама

завантажити Condor 1.4.1 для LG L35

Нове в цій версії
- Fix service connection error handling
Загальна інформація
версія 1.4.1 (27)
дата завантаження 2020-12-20 13:30
Розмір 11.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/21 10:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |