Enframe
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Enframe це типова головоломка для вашого андроїда, механіка якої заснована на необхідності зрушувати елементи, що може бути знайоме за відомим форматом квача, до того ж, в даному випадку додали ще трохи логіки від тетрису, що зробило гру і складніше і цікавіше в цілому.

Підготували гру в студії Sid Fish Games, яка саме так і вирішила почати своє знайомство з аудиторією мобільних гравців. На жаль, на даний момент кількість завантажень у гри дуже скромне, так що, цілком можливо, нехай і незаслужено, але проект так і залишиться єдиним, а шкода, бо таких ігор потрібно більше. І для мізків корисно і реалізація хороша і до заліза ніяких вимог.

Геймплей являє собою прямокутну майданчик, в центрі якої сидять істоти, що віддалено нагадують кроликів. Згідно з легендою, стався землетрус, який знищив стіни, які закривали кроликів від зовнішнього світу, що їх взагалі-то більш ніж влаштовувало. Завдання гравця - пересуваючи запропоновані елементи відновити ці стіни, зробивши кроликів знову щасливими володарями свого замкнутого простору. Елементи тут можуть бути самої різної форми і розмірів, в чому і буде проявлятися особливість від тетрису, так як кожен потрібно пересунути на своє місце.

Рівні, до речі, створені вручну і тут їх досить багато. Кожен рівень можна пройти на одну, дві або навіть три зірки, кількість яких буде видавати виходячи з кількості ходів, які зробив гравець і підсумкового кількості кроликів, яких ви зможете закрити.


Особливості гри Enframe на андроїд:

  • 100 рівнів, які створювали руками, а не бездушним генератором;
  • 30 анімацій, які можна розблокувати;
  • Простий і зрозумілий геймплей;
  • Елементарне управління;
  • Є кілька тем оформлення;
  • Складність зростає від рівня до рівня і на якихось доведеться зробити до 200 ходів!

Недоліки гри:

  • Як і багато подібних головоломки гра не так щоб насичена подіями і може набриднути тим, хто любить «екшен»;
  • Реклама і покупки присутні, але не заважають.

Підсумок: гра Enframe це зрозуміла і проста у використанні головоломка, яка може оселитися на вашому андроїд надовго. Чи зможете пройти всі 100 рівнів?


Реклама

завантажити Enframe 1.0.7 для LG L35

Нове в цій версії
Added dark mode.
Загальна інформація
версія 1.0.7 (1000007)
дата завантаження 2020-12-19 17:41
Розмір 33.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/20 10:39
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |