Whatawalk 2
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Whatawalk 2  - це забавна аркада, в якій потрібно переставляти ноги нестійкого персонажа, допомагати йому виконувати завдання, оберігати від пасток і противників.

Користувач управляє незвичайним персонажем, що володіє лише довгими ногами і головою. Самостійно підопічний крокувати не здатний, доведеться допомагати йому буквально з кожним кроком. Рівні представляють собою окремі місії, вони виконуються, коли герой проходить від стартової точки до фінішної. На шляху можуть потрапляти перегороджують елементи або ворожі істоти, обходити їх слід дуже обережно. Між платформами, за якими необхідно крокувати, є простір, це значно ускладнює процес. Якщо герой поскользнется або спробує наступити в прірву, то, з високою ймовірністю, він впаде і буде проходити місію заново.

Завдання часто викликають посмішку або здивування. Персонажа може очікувати симпатична дівчина на другому краю дистанції, або птах в клітці, відчайдушно спрагла свободи, а ще може наздоганяти собака. Будь-які дії відбуваються автоматично, крім самої ходьби. У верхній зоні екрану текстом висвічується поточна місія, залишається дійти і виконати. Іноді потрібно переміщатися по вертикальній поверхні, стопа приклеїться до стіни, якщо правильно її поставити. Потім підопічний зуміє дотягнутися до мети, що знаходиться на висоті.

Відмінні риси гри Whatawalk 2:

  • головоломки з переміщенням на дуже гнучких ногах;
  • більше 40 прикольних і безглуздих місій;
  • статичні і хитаються платформи;
  • перепони, вороги на шляху;
  • високий ризик падіння в прірву.

Двомірна мальована графіка наближена до мінімалізму, крокує герой на білому тлі, хоча кольорові елементи навколо присутні. Розробник виключає відволікаючі фактори, дає можливість сконцентруватися на фізиці і наближенні до численних цілям. Кожне успішне рух супроводжується радісним вигуком спортсмена. При невдачах він засмучується, але на екрані відразу виникає прохання не здаватися, рекомендація повторної проби. Ігровий процес переповнений дивними маневрами, смішними моментами. Короткі рівні дозволяють ненадовго перемикати увагу на геймплей, але атмосфера дуже затягує. Проведіть підопічного по всіх локаціях з найменшими втратами!


Реклама

завантажити Whatawalk 2 1.1.3 для LG L35

Нове в цій версії
- improve the game quality
Загальна інформація
версія 1.1.3 (17)
дата завантаження 2020-12-19 17:42
Розмір 28.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки WEEGOON на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/19 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |