Rescue my Queen!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rescue my Queen! - це динамічна казуалки, в якій належить захистити королеву від чудовиськ, продумати стратегію оборони і виставити юнітів для реалізації гідних контратак.

Королева, оточена порталом, стоїть на невеликому майданчику. Монстри повинні подолати певний шлях, перш ніж дійдуть до високопоставленої героїні. Завдання користувача полягає в розстановці бійців поруч з стежками супротивників. Сміливі воїни намагаються запобігти зустрічі красуні з різноманітними тваринами. Трохи більше половини екрану займає поле бою. Невелику ділянку простору знизу дозволяє керувати підлеглими, виконувати махінації, для поліпшення і приведення в готовність підкріплення.

Кожен вид монстрів володіє особливими силами і слабкостями, необхідно аналізувати, хто може ефективно протистояти певного класу. Бійці отримують посилення після процедури злиття, також рекомендується користуватися крутими технологіями і магічними рунами. Потрібно скласти стратегію маневрів, врахувати тип антагоністів, нападників в конкретній ситуації. Сила опонентів поступово збільшується. Вони нападають хвилями і рухаються досить активно, поки королева не діє і мріє про порятунок. Автономний формат дозволяє захищати головну особу держави без підключення до мережі. Але можна зайти в онлайн, знайти однодумців, спілкуватися на різні теми.

Відмінні риси гри Rescue my Queen !:

  • захист королівської особи від мобів;
  • вибір точок оборони біля доріг антагоністів;
  • підвищення рівня бійців шляхом злиття;
  • різні види монстрів з індивідуальними уразливими;
  • застосування чарівних рун і технологій.

Поєднання жанру захисту замку і алгоритму злиття формує цікавий проект з опцією регулярного надання допомоги юнитам на передовій. Мультяшна графіка порівняно проста і може похвалитися відсутністю зайвих деталей. Біля великих стежок важливо коректно розставити підлеглих, вибрати хто саме повинен битися з запропонованим типом ворогів. Перемога на рівні приносить бонуси, можливості для апгрейдів і придбання нових бійців. Магічна тематика додає ігровому процесу таємничості. Королева просить про допомогу, пора виводити представників своєї армії до зони ризику!


Реклама

завантажити Rescue my Queen! 0.24.3 для LG L35

Нове в цій версії
Optimized game performance
Fixed some loopholes
Added new content
Optimized game experience
Optimized the UI
Thank you for supporting our game
For better game experience, please update to the latest version!
Загальна інформація
версія 0.24.3 (48)
дата завантаження 2020-12-17 18:03
Розмір 87.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Lemix game на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/18 12:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |