MOG Supernatural School
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра MOG Supernatural School  - це аніме-стратегія, в якій учні магічної школи борються в реальному часі, застосовують чудові таланти, бажають захопити головну цінність противника.

Користувач збирає команду студентів з чарівними вміннями. Спочатку є мало персонажів, але після перемоги в декількох боях відкриється доступ до більшої кількості підлітків. Кожен відноситься до певного класу і має переліком здібностей. Чим ширший створений загін, тим більше комбінацій дій можна використовувати. Малолітні воїни зявляються на майданчику битви, поруч з ними обовязково варто голем, якого належить захищати від ворога. З протилежного боку стоїть загін іншого гравця, біля антагоністів також є голем.

Основне завдання - запобігти захопленню свого величезного міфічного істоти і постаратися привласнити того, хто спочатку належить опонентам. Камяний громила здатний на жорсткі атаки, важливо не нахабніти в момент наближення до нього. Герої-карти виходять на бій не все, після запуску першої четвірки доведеться почекати, коли відкриється можливість відправки підкріплення. Замість персонажа іноді дозволено підключити стихію, обрушити на ворога вогненний або камяний дощ. Користувач бачить, які юніти будуть готові швидше інших, а також бачить карту на задньому фланзі, яка очікує звільнення місця. Хто саме виходить в конкретній ситуації - вирішувати потрібно вручну.

Відмінні риси гри MOG Supernatural School:

  • дуелі підлітків з надприродними вміннями;
  • захист свого голема і одночасне захоплення чужого;
  • розблокування і колекціонування карт з підопічними;
  • унікальні магічні здібності героїв;
  • зустрічі з цікавими особистостями.

Проект має симпатичною графікою в стилістиці аніме. Привертає увагу і незвичайна сюжетна лінія, в проміжках між баталіями відбуваються різні події. Студенти-бійці перетинаються з дивовижними персонажами, які налаштовані позитивно або ображаються при найменших неправильних діях. Влаштовуйте дуелі з реальними гравцями, продумуйте план атаки і захисних маневрів. Тільки від стратегії командувача залежить, наскільки ефективними будуть бійці в битвах.


Реклама

MOG Supernatural School для LG L35

Усі додатки Cravemob на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/17 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |