Top Gun Legends
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Top Gun Legends  - це військова аркада, в якій літак розсікає небо, відкриває вогонь по кожному противнику в радіусі огляду, завдає удари по повітряним, водним та наземним військам.

Крутий винищувач користувача піднімається вгору і летить крізь хвилі ворогів. При знищенні кожного можна отримати монети і різні бонуси, які посилюють міць апарату або дають додатковий захист. Бонусні елементи не потрапляють в скарбничку автоматично, їх потрібно встигнути забрати, одночасно захищаючись від наступних антагоністів. Завершальним випробуванням рівня кампанії стає зіткнення з величезним босом, обдаровували ворога частими атаками.

Між битвами можна відкривати сучасні та класичні моделі літаків, виконувати дооснащення наявної авіації, проводити апгрейди. Параметри і стиль озброєння у кожного літального апарату індивідуальні. Можна тестувати різні стратегії бойових дій, підбирати комплектуючі та вражати супротивників функціональністю техніки. Крім кампанії гравцеві пропонуються інші режими. У нескінченному польоті користувач намагається подолати максимальну дистанцію, накопичити більше монет. PvP-протистояння на увазі захоплюючі бої з реальними гравцями. Також можна виконувати складні завдання при сильному тимчасове обмеження в місії.

Відмінні риси гри Top Gun Legends:

  • винищення ворожих літаків;
  • більше 20 моделей літальних апаратів;
  • значний набір боєприпасів;
  • протистояння босам;
  • отримання звань, запис результатів в таблиці лідерів.

Тривимірна графіка вертикального аркадного шутера затягує миттєво. Огляд від третьої особи зверху формує оптимальні умови для швидкого реагування в мінливому обстановці. Широкий спектр нагород і апгрейдів мотивує боротися довше і триматися навіть при різкому зниженні сил. Шкала запасів енергії пілота і сторони-опонента відображений в верхній частині, це дозволяє вибирати найбільш підходящу тактику протистояння. Система звань фіксує успіхи, дає можливість заявити про себе з кращого ракурсу. Маневруйте, тренуйте швидкість реакції і віртуозно руйнуйте техніку антагоністів!


Реклама

Top Gun Legends для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/16 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |