Chaos Combat Chess
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Chaos Combat Chess  - це цікава шахова стратегія, в якій фантастичні герої беруть участь в командних боях, перемагають завдяки ідеальному плану керуючого.

Користувач формує загін персонажів, здатний гідно виступити в битві проти сильних опонентів. У його розпорядженні більше десятка класів героїв казок і інших мультяшних побратимів. Червона шапочка, циклоп, маленький порося, бандит і інші особини готові приступити до бою. Кожен має певні талантами, важливо враховувати цей фактор при розміщенні бійців на своїй частині картатій дошки. Якщо вдається поставити поруч двох схожих і обєднати їх в альянс, то можна отримати посилення, відкрити бонуси, підвищити ранг, прокачати здатності підопічних.

Розробник створив багато скінів для розблокування, і надав можливість конструювати оригінальні тривимірні арени самостійно. Для підвищення кваліфікації користувачеві пропонують багато сезонних і періодичних випробувань, в яких можна знайти цінний досвід, отримати призи для ексцентричних воїнів. Таблиця лідерів дозволяє бачити результати гравців з усього світу, порівнювати свої показники з чужими, удосконалювати стратегію для поліпшення рейтингу і переміщення на найвищі позиції.

Відмінні риси гри Chaos Combat Chess:

  • автоматизовані шахові протистояння;
  • більше півсотні персонажів, розділених на класи;
  • складання команди, розстановка воїнів на арені;
  • обєднання сил схожих бійців;
  • розблокування скінів і бонусів.

Шикарне графічне оформлення дозволяє насолодитися захоплюючими шаховими баталіями в тривимірному форматі. Яскрава візуалізація протистоянь вражає. Різноманітність класів дає можливість тестувати неймовірні комбінації всередині команди, просувати персонажів від простих пішаків до королівських звань. Динамічний геймплей і короткі битви створюють особливу атмосферу. Простота управління однією рукою зумовлює швидку адаптацію до ігрового процесу. Від бойової готовності складу і стратегічних рішень командира залежить результат битв. Чи не підведіть своїх підлеглих!


Реклама

завантажити Chaos Combat Chess 1.2.0 для LG L35

Нове в цій версії
Season 3
[Starts February 8th]
- New Emerald City Chessboard
- New Emotes, Icons and Frames
- Bug fixes and optimizations
Загальна інформація
версія 1.2.0 (64099)
дата завантаження 2021-02-08 22:41
Розмір 142.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

REGISTER

REGISTER

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/15 12:13
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |