Dashero
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dashero  - це бойовий екшен, в якому меч, магічні здібності і швидка реакція допоможуть усувати різних чудовиськ, очищати майданчики від дивної нечисті.

Підопічний гравця проходить невеликі майданчики і лабіринти з антагоністичними створіннями. Кожна локація - окремий обовязковий рівень, без якого неможливий перехід в наступну зону. Гігантські бджоли, агресивні помідори, квіти в горщиках та інші химерні персонажі зовсім не раді появі воїна на їх території. Вони готові боротися, влаштовувати прицільні контратаки, лякати неприродними розмірами. Боєць озброєний гострим мечем, ідеально відповідним для боротьби з підійшли впритул, також рекомендується застосовувати магію для нападу здалеку.

Убиті противники залишають монети, автоматично потрапляють в скарбничку при завершенні рівня. Перед новим випробуванням герою пропонують вибрати додатковий навик з трьох доступних варіантів. Від прийнятого рішення залежить якість ведення бойових дій і масштаби комбо в майбутніх лабіринтах. Іноді етап складається тільки з приємної події - пропозиції вибрати підсилює бонус. Потім доводиться повертатися до тяжких буднях воїна і руйнувати все заради руху вперед. Від грамотності комбінування вибраних умінь залежить успіх виконання місії на кожній дільниці.

Відмінні риси гри Dashero:

  • знищення монстрів на кожній локації;
  • регулярний вибір здібностей з переліку запропонованих;
  • магія для далеких атак, меч для ближнього бою;
  • розблокування потужних персонажів;
  • часті масштабні руйнування.

Насичені відтінки графіки і симпатичні спецефекти привертають увагу гравців. Користувачеві легко адаптуватися до управління, звичного для подібних проектів: герой може або переміщатися, або зупинятися і робити атаку. Розробник додав кілька героїв-сміливців для протистояння ворогам. Один доступний відразу, інших можна розблокувати пізніше, якщо вдасться пройти вперед. На невеликих майданчиках є перегороджують елементи і пастки. Перші легко руйнуються силою, другі краще обережно обходити. Продемонструйте ефективний і неповторний бойовий стиль, що дозволяє пройти всі ділянки!


Реклама

завантажити Dashero 0.0.23 для LG L35

Нове в цій версії
Minor bug fix
Загальна інформація
версія 0.0.23 (193)
дата завантаження 2021-09-05 00:11
Розмір 144.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/15 10:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |