MetroLand
3.4 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра MetroLand  - це прикольний Раннер, в якому хулігану доведеться тікати від правоохоронців по міських вулицях і тунелях, займатися паркуром, проходити випробування.

Підопічний користувача прямо під камерами починає розбійничати. Перед ним відразу зявляється великий і сильний персонаж, який прагне знешкодити порушника, але той ловити момент і збігає. Тепер потрібно відірватися від наздоганяючого і мчати вперед, досліджуючи міські локації. На шляху є маса перешкод і бонусних елементів. Необхідно швидко орієнтуватися в мінливому обстановці, підбирати бустери, стрибати по дахах транспортних засобів і будівель, заходити в підземні тунелі. Фінішної точки в геймплеї не передбачено. При зіткненні з перепиняють обєктом утікач падає, і за мить стає спійманим.

Після забігу відбувається підрахунок накопичених елементів. Крім монет можна підібрати захисні оболонки, магніти, опції примноження коштів та інше. За отримані багатства гравець набуває гаджети, виробляє розблокування героїв, прокачує їх вміння. Також є розширення зон діяльності, відкриття періодично оновлюваних локацій. Додатково розробник пропонує побудувати притулок і обзавестися кумедними роботами, які вміють виконувати місії і добувати ресурси.

Відмінні риси гри MetroLand:

  • нескінченний біг по дорогах з насиченим трафіком;
  • різноманіття перешкод, поступове ускладнення завдання;
  • розблокування нових персонажів і гаджетів;
  • зведення оригінального притулку;
  • збір монет, щитів, магнітів, інших корисних речей.

Строката тривимірна графіка робить проект яскравіше і цікавіше. Декорації часто змінюються, противники також дивують новими підходами до своїх завдань, не дозволяють звикнути до конкретних умов. Динамічна ситуація вимагає блискавичної реакції, відпочити від скаженого темпу можна при будівництві бази. Дослідження міста в процесі гонитви можливо і в онлайні, і без підключення до мережі. У верхній частині екрану будуть відображатися набрані бали і задіяні бустери. Це допомагає стежити за результатами, аналізувати тактику для встановлення наступних рекордів. Не попадайтеся в руки антагоніста максимально довго!


Реклама

MetroLand для LG L35

Усі додатки Kiloo на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(8)
3.39★ 67.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/13 10:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |