Dragon, Fly!
3.1 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dragon, Fly! - це мила аркада, в якій дитинча дракона відштовхується від підвищень і прагне високо летіти, хоча крила ще не дозволяють довго триматися в повітрі.

Крихітний персонаж недавно вилупився, але сидіти поруч з мамою не хоче. Його відразу почала кликати природа і ясне небо, куди дуже хочеться злетіти. У такому юному віці герой не здатний розсікати небесні простори, але жага пригод перемагає, він вирішується на втечу. Мама пускається навздогін, а користувач може допомогти малюкові довше насолодитися свободою. Для цього достатньо продумати тактику переміщення. Попереду багато невеликих височин, якщо розігнатися і в потрібний момент відштовхнутися, то підопічний полетить. Потім він кілька разів змахне маленькими крилами і відразу приземлиться. Далі захоче повторити дію, взяти нову висоту. Численні квести і завдання зроблять процес набагато цікавіше.

Зверху фігурують показники пройдених метрів і зібраних по шляху коштовностей. Також зявляється можливість колекціонувати інші предмети. Чим більше вдається набрати правильних елементів, тим успішніше стає місія. Також в верхньому кутку показуються зароблені трофеї, можна відстежувати свої результати, поступово їх покращувати. У самому низу екрану відображена дистанція між матірю і дитиною, важливо стежити, щоб показник не скорочувався сильно. Якщо великий дракон наближається, потрібно терміново міняти тактику.

Відмінні риси гри Dragon, Fly !:

  • ефектні польоти після розгонів на пагорбах;
  • збір дорогоцінних каменів та інших предметів;
  • апгрейд здібностей малюка;
  • проходження цікавих квестів;
  • схвильована наздоганяльна мама.

Двомірна мультяшна графіка створює чарівну атмосферу, інтуїтивне управління дозволяє швидко звикнути до геймплею. Користувач спостерігає за ситуацією збоку і кліками вказує, як підопічному себе вести. Проста і мила сюжетна лінія викликає добру посмішку. Якісно пророблена фізика змусить сконцентруватися на тому, що відбувається, не залишати дитинча на екрані без належного нагляду. Виконуйте завдання і відкривайте малюкові світ, насичений пригодами і позитивними подіями!


Реклама

завантажити Dragon, Fly! 6.52 для LG L35

Нове в цій версії
Updated to Android API-29.
Загальна інформація
версія 6.52 (403)
дата завантаження 2021-04-07 20:41
Розмір 11.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.08★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/11 12:13
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |