House Flipper
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра House Flipper  - це цікавий симулятор, в якому належить виконати місії по ремонту та декорування приміщень, організувати фірму з облаштування будинків.

Підопічний користувача починає вести бізнес з перепродажу житлових будинків. Він купує будинки зі значними руйнуваннями, призводить все в порядок, створює комфортну обстановку і віддає нерухомість покупцям. За отримані кошти можна купити черговий особняк і продовжити справу. У міру зростання спеціалізації дозволяється апгрейд інструментів. Спектр доступних будматеріалів також розширюється при зростаючих доходах. Роботи виконуються переважно всередині приміщення. Перед гравцем ставляться чіткі завдання, або зявляється пропозиція пройти різні квести. Мудрий підказувач уточнить, які дії будуть оптимальні в конкретний момент.

Іноді доводиться займатися брудними справами, чистити кімнати, викидати багато гори сміття. У прагненні отримати чудовий результат герой готовий терпіти будь-які складності. Після збирання і завершення грубих маніпуляцій можна переходити до прикраси інтерєру. Чим більше досвіду у підопічного, тим ширший вибір меблів та інших предметів. Всього можна розблокувати більше 500 елементів для створення самих незвичайних ситуацій. Будь-яку фантазію можна реалізувати, покупці будуть раді оригінальних рішень.

Відмінні риси гри House Flipper:

  • ремонт, оздоблення особняків для перепродажу;
  • розблокування понад півтисячі предметів інтерєру;
  • знайомство з кумедними героями;
  • апгрейд необхідних інструментів;
  • проходження прикольних квестів.

Розробник PlayWay SA добре адаптував знаменитий компютерний геймплей під мобільні пристрої. Ремонт став справжнім екшеном завдяки огляду від першої особи і різноманіттю місій. Кожен обєкт нерухомості унікальний, з новими предметами, міні-іграми, завданнями. Проект дозволяє розкрити таланти творчої людини, проявити дизайнерські здібності і одночасно дізнатися нюанси ремонтно-будівельних процесів. Легке управління в поєднанні з цікавим геймплеєм сподобаються фанатам симуляторів. Експериментуйте, ремонтуйте, заробляйте гроші!


Реклама

завантажити House Flipper 1.081 для LG L35

Нове в цій версії
? Weekly Update 1.081 is here!

? New items
? New job
? New house

Have fun!
Загальна інформація
версія 1.081 (112)
дата завантаження 2021-09-15 19:32
Розмір 245.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки PlayWay SA на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/09 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |