Underworld Office
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Underworld Office це в першу чергу графічна новела, яка розповість вам дуже цікаву історію головного героя, який потрапив в світ примар і мало не загинув, але його врятували, а у вигляді плати за таке запропонували вирушити попрацювати в офіс, тільки цього, примарного світу .

Підготували гру в Buff Studio, яка розташована в Південній Кореї і досить відома шанувальникам даного, специфічного жанру. У всякому разі, в коментарях до Новика дуже часто згадується минулий проект розробників - 7 days, що представляє щось схоже. До речі, загальні риси у гри безумовно є. В обох випадках їх можна зарахувати до жанру жахів, само собою, не якихось жахливо страшних, але тим не менш, примари тут мають місце бути і в цілому, якщо вдуматися, обстановка навколо досить похмура. Але, повернемося до самої гри.

Як ми вже написали, наш герой (Юджин) потрапляє в світ примар, який по суті є загробним світом, де змушений відправиться працювати в офіс, що дуже нетипово для цього місця, але якщо придивитися, то можна помітити, що дуже багато персонажів тут живуть рядовий і звичним життям.

Основа гра виглядає як месенджер, так що, тут доведеться багато читати, але тільки так можна розкрити хороший сюжет. До речі, рухати сюжет будете саме ви, тому що кожне ваше рішення буде приводити вас до тієї чи іншої ситуації. Крім цього тут є багато локацій і півтори сотні ілюстрацій, які допоможуть глибше зануритися в те, що відбувається і намалювати в своїй фантазії максимально точні картинки.

Особливості гри Underworld Office на андроїд:

  • Унікальна формат графічної новели на андроїд;
  • Цікавий і насичений навколишній світ;
  • Крутий сюжет про привидів, пекло і офісні будні;
  • Багато локацій і ілюстрацій, створених вручну;
  • Ви самі впливаєте на сюжет, робіть усвідомлений вибір;
  • Навіть безкоштовна версія дозволить пройти гру повністю.

Недоліки гри:

  • У безкоштовної версії є трохи реклами;
  • Повна версія гри платна, вона не містить рекламу і дозволяє підтримати розробників, до речі, на даний момент вона коштує менше одного долара.

Підсумок: Underworld Office це досить унікальний проект, особливо якщо ви захочете його порівняти з чимось і поставити оцінку. Ми рекомендуємо не витрачати на це час, а завантажити безкоштовну версію і подивитися, наскільки вас затягне. Якщо сподобається - в міру можливості купити платну і насолоджуватися!


Реклама

завантажити Underworld Office 1.3.6 для LG L35

Нове в цій версії
- Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 1.3.6 (97)
дата завантаження 2021-08-21 19:45
Розмір 110.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/07 10:14
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |