Baby Manor
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Baby Manor  - це барвиста казуалки, в якій молодий батько доглядає за немовлям, одночасно роблячи ремонт в будинку, і вирішуючи головоломки жанру «три в ряд».

Головний герой одружився на стюардесі, а трохи пізніше у них зявилася дитина. Розширеним складом сімї було вирішено переїхати в просторий будинок, що залишився від бабусі. Там давно ніхто не жив, потрібно займатися ремонтом, прибирати і облаштовувати житло. Заробити гроші можна за допомогою головоломок, в яких переміщують предмети в осередках, складають по три і більше ідентичних фігур в одному ряду. Для кожного завдання важливо зібрати конкретні елементи. Після набору необхідної кількості деталей рівень буде завершено, а дитина щиро зрадіє нагороди.

Завдання з кожним разом ускладнюються, доводиться шукати нестандартні алгоритми рішень. Бустери допомагають збільшити розмір винагороди і швидше справлятися з місією. Після отримання грошей можна сконцентруватися на інтерєрі, підбирати меблі та інші предмети із запропонованих варіантів. Користувач може спостерігати розвиток сюжетної лінії, мамі-стюардесі доведеться повернутися до роботи, а тато візьме на себе обовязки по догляду за малюком і його виховання. Новина про приїзд тестя приголомшить головного героя, наводити порядки в оселі складно, коли чадо постійно потребує уваги. Гравця чекає багато несподіваних поворотів подій, зустрічей з різними персонажами.

Відмінні риси гри Baby Manor:

  • завдання з переміщенням елементів по три в одній лінії;
  • виховання маленької дитини татом;
  • знайомство з родичами та іншими людьми;
  • спроби перетворення старого особняка;
  • заробіток ресурсів на ремонтні роботи.

Комбінування декількох жанрів геймплея дозволяє виключити монотонність в діях. Ті, кому подобається одне з доступних напрямків, залишаться незадоволеними необхідністю частого перемикання на інші завдання. Цю казуалки варто включати, коли хочеться відчути різноманіття цілей і завдань. Яскраві відтінки графічного оформлення і деталізована промальовування створюють позитивний настрій, допомагають зберігати оптимізм. Ситуації із сімейного життя відображені досить реалістично. Недосвідченому, але цілеспрямованій чоловікові потрібна допомога з кожною місією!


Реклама

завантажити Baby Manor 1.18.1 для LG L35

Нове в цій версії
It's time to get a cute Baby Manor update!
-Made a few optimizations to improve your gaming experience!
Enjoy this wonderful and exciting world! Don't forget to let us know what you think about Baby Manor:)
Загальна інформація
версія 1.18.1 (101801)
дата завантаження 2021-09-15 19:31
Розмір 229.23 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки MAGIC SEVEN на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/05 12:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |