Tiny Robots Recharged
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Tiny Robots Recharged  - це цікава головоломка, в якій має бути звільняти роботизованих друзів, захоплених жорстоким вченим, вирішувати поставлені завдання і планувати втечу.

На невідомому острові роботи жили дружно і без конфліктів. Раптом на літаючій тарілці зявився злодій і забрав відразу всіх. Здалеку за тим, що відбувається спостерігав підопічний користувача - ще один робот, який перебуває в нижньому кутку екрану. Він розумів, що викрадач прагне використовувати беззахисних персонажів для наукових дослідів. За легендою поруч з місцем події розташовувалася таємна лабораторія ворога. Саме туди потрібно поїхати, щоб визволити заручників.

Кожен рівень являє собою мініатюрну локацію з химерними конструкціями і загадками. Пошук і залучення предметів, вирішення питань і активація механізмів дають шанс на звільнення одного заручника. Всього в геймплеї представлено 40 майданчиків з унікальними завданнями. Якщо розібратися з нюансами конструкцій і зрозуміти, в якій послідовності виконувати дії, можна розраховувати на відкриття дверей в центрі маленького ділянки. Ці двері стає виходом на наступний рівень з новим укладеним. Для зручності розробник дає можливість крутити локації в будь-яку сторону, оглядати їх.

Відмінні риси гри Tiny Robots Recharged:

  • порятунок приятелів від злого експериментатора;
  • квести, пазли, інші види логічних головоломок;
  • запуск різних механізмів для розблокування виходу;
  • необхідність постійної підзарядки рятувальника;
  • покрокове вирішення завдань заради втечі з зон увязнення.

Головоломка в проекті гармонійно поєднується з квестом втечі. Тут є міні ігри і місії з пошуку предметів, а ще потрібно включити логічне мислення і здогадатися, що за чим виконувати. Симпатична тривимірна графіка з легкими спецефектами створює чарівну атмосферу. Герой в нижньому кутку іноді уберігає від несвоєчасних маневрів. Йому доводиться витрачати багато енергії. Важливо піклуватися про додаткову зарядці, регулярно шукати батарейки, додавати сил милому залізного створення. Постарайтеся знайти вихід з кожної ділянки лабораторії!


Реклама

завантажити Tiny Robots Recharged 1.12 для LG L35

Нове в цій версії
Difficulty optimization
Free batteries every 4 hours
Загальна інформація
версія 1.12 (79)
дата завантаження 2021-01-31 12:03
Розмір 155.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки Snapbreak на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/05 10:15
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |