Metal Slug: Commander
3.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Metal Slug: Commander  - це картковий проект, в якому потрібно зібрати загін геніальних бійців для протистояння тим, хто жадає настання чергового апокаліпсису.

У новій серії популярної саги Metal Slug історія про інопланетних загарбників стала забутою раною. Але уникнути виникнення регіональних конфліктів не вдається і для людства зявляються нові загрози. Протистояти насувається жахам повинен загін найсильніших, а командувати ними буде користувач. Крім стандартних юнітів можна задіяти в боях величезних хутр, що дають значну перевагу команді перед противником. Колекціонуйте карти персонажів, враховуйте здібності і вміння кожного підлеглого, щоб формувати кращі війська, розуміти варіанти зміни конфігурацій бійців.

Вести битви герої будуть самостійно, процес автоматизований. Головнокомандувач сконцентрується на створенні і постійне поліпшення стратегії. З кожною місією противники стають сильнішими і жорстокими, важливо вдосконалювати легендарний загін, щоб давати відсіч нападникам. Також рекомендується шукати різні предмети і артефакти, вони будуть корисні при підготовці до численних сутичок. Якщо хочеться більше непередбачуваності, ніж здатний продемонструвати штучний інтелект, спробуйте запустити багатокористувацький режим і вступити в сутичку з підопічними іншого користувача.

Відмінні риси гри Metal Slug: Commander:

  • запобігання настанню хаосу на планеті;
  • підбір героїв для участі в битвах;
  • можливість прискорити автоматичне бій став тяжкий
  • комбінування талантів воїнів;
  • складання та вдосконалення стратегії боротьби.

У класичному консольном екшені чудово поєднуються ролевик, покрокова стратегія і карткова гра. Стилістика графічного оформлення збережена, знайома шанувальника саги обстановка викликає ностальгічні асоціації. Занурюватися в спогади колись, бунти і розбирання буквально заполоняють простір. У двомірному світі розгортаються масштабні баталії. Потрібно продумати план дій, підключити досвідчених воїнів і потужних хутра для усунення панічної ситуації. Відтягувати початок протидії небезпечно!


Реклама

Metal Slug: Commander для LG L35

Усі додатки SNK HK на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
3.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/03 12:51
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |