Octopath Traveler: Champions of the Continent
0 (0)

Octopath Traveler: Champions of the Continent

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Octopath Traveler: Champions of the Continent  - це казковий ролевик, в якому герої з різними вміннями збираються в єдиний колектив і бродять по континенту, знищують ворогів на шляху.

У проекті розповідається історія, попередня ряду подій в квесті Octopath Traveler. Користувач обєднує групу персонажів, щоб вони разом вирушили в подорож по відомому континенту. Управляти належить відразу всіма вісьмома бійцями, розділеними на два флангу. Половина йде попереду, інші прикривають тил. Кожен підопічний має певні талантами, користується індивідуальними атрибутами. У боях необхідно мудро комбінувати здібності, щоб показати команду в найкращому світлі і побороти антагоністів з мінімальними витратами сил.

Гравець може вибирати головного персонажа з трьох. Від вибору залежить напрямок розвитку сюжету. В ході глибокої і захоплюючої історії герої зустрічаються з різноманітними істотами, часто перетинаються з представниками пітьми і починають потужні битви. Герої можуть виконувати багато завдань і вказівок. Можна змусити когось привласнювати предмети, наймати особистостей-союзників, слухати і дізнаватися нові важливі факти.

Відмінні риси гри Octopath Traveler: Champions of the Continent:

  • збір персонажів для командних битв;
  • одночасне керування вісімкою бійців;
  • унікальні здібності воїнів;
  • 3 варіанти сюжетної лінії;
  • боротьба проти глобального зла.

Розробник не посмів міняти головну фішку проекту - шикарне графічне оформлення, при якому герої і предмети зроблені двомірними, а для елементів, що декорують використовується тривимірна схема. Ця яскрава суміш пиксельного і обємного світів приправляється модерними спецефектами. Результат вражає з перших секунд спостереження за сюжетними перипетіями. Інший невідємний фактор випущеного раніше квесту - музична складова. Нові фонові мелодії написані тим же композитором. Графіка і музика стають ідеальними соединителями приквела з уже знайомої основною частиною. Пориньте в магічний геймплей і дізнайтеся таємниці становлення справжніх чемпіонів!


Реклама

Octopath Traveler: Champions of the Continent для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/03 10:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |