Sausage Legend
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sausage Legend  - це унікальний файтинг, в якому вступають в протистояння різні мясні вироби. Оволодіти мистецтвом управління гнучкими сосисками не просто.

Користувач наколює звичайну сосиску на вилку, після чого переходить до бою. Опонентом може стати реальний гравець або штучний інтелект. У першому випадку дозволяється використовувати один гаджет на двох, взаємодіяти на єдиному екрані. Графічне оформлення не вимагає особливих витонченість, битви відбуваються на тлі розмитих зображень. Додаткові відволікаючі фактори відсутні. Тривале дотик до екрану допомагає підвищити запас енергії перед ударом. Важливо прицілитися, щоб в найбільш зручний момент нашкодити противнику.

Зверху можна побачити дві шкали, вони показують запас сили у кожної сторони. При накопиченні енергії показник швидко зростає, після удару - різко падає. Далі слід відповідна атака, завязується бійка. Через кілька дій хтось повинен витрачати всі сили і дозволити їстівного зброї розлетітися на дрібні шматки. Другий отримає фанфари переможця і фінансову винагороду. Монети витрачаються на відкриття нових видів смачного зброї, всього їх передбачено більше 50. Ковбаси, бекон і інші елементи будуть викликати посилене слиновиділення. Це потрібно перебороти, щоб приступити до основного завдання.

Відмінні риси гри Sausage Legend:

  • битви з сосисками замість зброї;
  • розблокування півсотні типів мясних продуктів;
  • накопичення енергії перед маневром;
  • аналіз точності удару при рухомої цілі;
  • ризик отримання пошкодження в моменти сильної уразливості.

Розробники уважно підійшли до фізичної складової проекту, абсурдний файтинг виглядає дуже реалістично. Сувора войовнича мелодія провокує появу посмішки на обличчі гравця. Кожен продукт в арсеналі користувача має якісь особливостями, при зміні зброї потрібно звикати до маневреності новинки. Завдання поставлено дуже чітко, але для виконання задуманого доведеться багато тренуватися. Доведіть своє вміння гідно виступати в дуелях за будь-яких обставин, навіть якщо битися доводиться апетитними смаженими сосисками!


Реклама

завантажити Sausage Legend 2.3.1 для LG L35

Нове в цій версії
Fixes bugs associated with physics behavior.
Загальна інформація
версія 2.3.1 (56)
дата завантаження 2021-08-01 03:38
Розмір 71.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/02 12:06
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |