Beat the Boss 4
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Beat the Boss 4  - це антистресовий шутер, в якому можна мстити начальнику після роботи, наносити удари неймовірними видами зброї, покращувати навички протистояння.

У четвертій серії проекту підлеглий розсердиться сильніше, ніж раніше. Вбивати і калічити шефа весело, коли є фантастичні інструменти для травмування грізного керівника. Відразу доступні далеко не всі, але якщо потрудитися і застосувати щодо проста зброя, то можна заробити монети і придбати на них щось круте. Кожне пошкодження ворога з приємним дзвоном збільшує запаси коштів в скарбничці. Стріляйте олівцями, фарбою, іншими штуками прямо в голову, включайте бензопилу, запускайте бомбу і споглядайте поразку безпорадного боса. Він буде стогнати від болю, але відповісти не вирішиться.

Якщо доступного зброї здається мало, і зявилася ідея про більш вигадливих інструментах - створюйте свої варіанти і дивуйте антагоніста несподіваними атаками. Для тих, хто представляє начальника інакше, створений редактор зовнішності противника. Можна виконати настройки і максимально наблизити уявне до реальності на екрані. Хоча і без коригувань в шутере передбачено більше двох сотень огидних босів. Події відбуваються на десяти локаціях, де нанесення каліцтв ніхто не перешкоджає. Іноді навколо фігурують різні люди, вони не звертають уваги на протяжного ворога.

Відмінні риси гри Beat the Boss 4:

  • жорстока розправа над шефом;
  • 190 інструментів для реалізації помсти;
  • більше 200 антагоністичних персонажів;
  • можливість створювати зброю і ворогів;
  • заробіток дорогоцінних каменів і монет.

Напружена ситуація на робочому місці часто викликає роздратування, а обурений шеф підсилює неприємне відчуття. Хочеться зірватися і вдарити, але перспективи звільнення змушують стримуватися. Гумористичний екшен дозволяє втілити ідею в життя, не побоюючись за наслідки. Однотипні дії допомагають розслабитися, забавний відеоряд викликає посмішку, відсутність протидії знижує рівень ворожості. Алмази і монети піднімають настрій, прагнення до високого доходу змушує діяти активніше, тестувати новинки. Спробуйте виплеснути емоції і повернутися на роботу в урівноваженому стані!


Реклама

завантажити Beat the Boss 4 1.7.5 для LG L35

Нове в цій версії
* Updated libraries
Загальна інформація
версія 1.7.5 (50)
дата завантаження 2021-06-10 19:31
Розмір 162.29 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/30 12:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |