Contract Assassin
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Contract Assassin  - це цікавий екшен, в якому кілер влаштовує засідки і професійно усуває персонажів, замовлених невідомим клієнтом.

Користувач управляє персонажем, що вбиває певних людей. За укладеним із замовником контракту кожен рівень передбачає виконання окремої місії. Крім обстрілу охоронців і інших антагоністів герой буде шукати вибухівку встановлювати її в оптимальних точках. Противники озброєні і готові знешкодити несподіваного гостя. При великій кількості пасток і підвищеної уважності ворогів важливо діяти тихо і акуратно. Перешкоди можна використовувати для укриття, щоб підійти до потенційної жертви непоміченим. Найкраще залишати укриття, коли ворог повернуть спиною, щоб залишився час на планування тактики маневрування.

Розробник пропонує промальовування траєкторії переміщення після виходу з-за приховують обєктів. В процесі реалізації місії користувач бачить секундомір у верхній зоні екрану. Коли випробування закінчиться, система відобразить нанесений кілеру шкоди і час, витрачений на місію. При позитивному результаті можна отримати підбадьорюючі слова від керівника і взятися за нове завдання. Складність досягнення цілей підвищується, через кілька етапів персонаж перестає дивуватися способам розстановки перешкод і іншим нюансам.

Відмінні риси гри Contract Assassin:

  • виконання замовних вбивств;
  • пошук вибухових речовин на майданчиках;
  • використання вогнепальної зброї;
  • акуратне поводження безлічі перешкод;
  • необхідність діяти приховано.

Бродилка виділяється серед аналогів різновидом завдань. В інших проектах часто доводиться щось красти і привласнювати, а тут потрібно очищати ділянки локацій від ворожих особистостей. Працювати доведеться в промзонах і серед пейзажів мегаполіса, де ходять поліцейські, охоронці та інші противники. Огляд зверху гарантує швидку оцінку ситуації. Часом досить кількох десятків секунд для переходу на наступний рівень. Свіжий екшен буде вдосконалюватися і доопрацьовуватися, вже зараз можна назвати проект перспективним і цікавим. Обережно підкрадайтеся до ворогів, знищуйте їх з найменшими втратами!


Реклама

завантажити Contract Assassin 1.02 для LG L35

Нове в цій версії
Contract Assassin is now released!
Загальна інформація
версія 1.02 (8)
дата завантаження 2020-11-29 13:30
Розмір 17.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Hyperkani на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/30 10:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |