Citampi Stories: Love and Life Sim RPG
0 (0)

Citampi Stories: Love and Life Sim RPG

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Citampi Stories: Love and Life Sim RPG  - це піксельний симулятор, в якому персонаж переїжджає до великого міста, продуктивно працює, влаштовує особисте життя, створює сімю.

Молодому хлопцеві терміново знадобилися гроші: батьки влізли в борги, і дано пару місяців, щоб повернути велику суму. При відсутності своєчасної виплати персонажу доведеться одружитися з донькою багатія. Потенційна наречена викликає крайню ворожість у героя, він вирішується виїхати далеко від будинку. У місті Сітампі обовязково знайдеться робота для цілеспрямованого юнака, навіть якщо досвіду немає. Починати доведеться з низькооплачуваної діяльності, це дозволить швидко заробити перші гонорари і погасити борги.

Пізніше зявиться досвід, хлопець спробує себе в інших напрямках. За вибором користувача він приміряє ролі офісного працівника, курєра, кухарі та інших. Необхідно просувати підопічного в карєрі, допомагати йому вийти на стабільний дохід, щоб закріпитися в цьому населеному пункті. У місті повно магазинів, житлових будинків, спортзалів, інших будівель. Можна вільно переміщатися, вивчати околиці, займатися побутовими справами. Персонаж крім роботи виділяє час на навчання і розваги, знайомиться з людьми, формує дружні стосунки. Соромливому юнакові спочатку складно контактувати з протилежною статтю, але страх можна перебороти, особливо коли є шанс зустріти щиру і взаємну любов.

Відмінні риси гри Citampi Stories: Love and Life Sim:

  • налагодження життя після переїзду в міське середовище;
  • тестування різних професій;
  • робота за чітким графіком, погодинної заробіток;
  • знайомства і дружба з цікавими людьми;
  • поліпшення комунікацій з дівчатами, пошук любові.

Графічне оформлення в піксельної стилістиці створює оригінальну атмосферу. Різноманітність завдань і широкий вибір дій дозволяють приміряти прикольні сценарії, розкривати несподівані кінцівки. Успіх не приходить миттєво, геймплей вимагає терплячості, уважності, аналізу вчинків. У Сітампі достатньо можливостей для розвитку ділової сфери, створення сімейного вогнища. Вибирайте шлях, приймайте доленосні рішення, стежте за історією підопічного!


Реклама

завантажити Citampi Stories: Love and Life Sim RPG 1.70.315r для LG L35

Нове в цій версії
- Fixed crashes and App not responding issues related to ads
- Fixed bug concerning child name in conversation
Detailed log at:
http://ikanasinproduction.com/citampistories/releaseLog_english.html
Загальна інформація
версія 1.70.315r (93)
дата завантаження 2021-08-12 08:23
Розмір 116.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

PROVIDER

PROVIDER

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/29 12:15
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |