MPL Rogue Heist
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра MPL Rogue Heist  - це прикольний шутер, в якому загони по 5 гравців воюють кланами, влаштовують пограбування, борються за лідерство команди.

Користувачеві пропонується новий стиль мультіплеєрних командних протистоянь, де обидві групи прагнуть вразити одну і ту ж мету. Формат пограбування на увазі план по розкраданню майна на конкретному обєкті. Бійці детально продумують стратегію, виробляють тактику, що дозволяє швидше дістатися до мети і залишити опонентів ні з чим. Якщо хочеться зясувати стосунки з антагоністами, рекомендуємо перейти на битву кланів. Тут потрібно або вбити більше ворогів за певний час, або знищити певну кількість ворогів максимально оперативно. Також протестуйте швидкі поодинокі бійки, в яких доведеться вибирати між грабунком і виживанням.

На старті у підопічного передбачувано мало зброї. Пізніше він заслужить розблокування гвинтівок, пістолетів та інших вогнепальних моделей. Розширення доступного арсеналу прихильно вплине на боєздатність, а круті скіни дадуть можливість виділитися серед інших бійців. У магазині можна придбати все бажане, але він відкритий для досвідчених і продуктивних воїнів. Ще у героя будуть додаткові таланти, варто навчитися ефективно їх задіяти.

Відмінні риси гри MPL Rogue Heist:

  • розраховані на багато користувачів перестрілки;
  • командні битви і одиночний режим;
  • 8 персонажів для розблокування;
  • широкі можливості апгрейдів;
  • різноманітність прикольних скінів.

Джойстик ліворуч відповідає за переміщення, а праворуч звично для жанру розташовані кнопки дій. Гравець може змінити чутливість, вказати розташування клавіш, вибрати ручні або автоматичні постріли. Регулярні випробування підсилюють інтерес до геймплею. Непередбачуваність противників робить кожну ситуацію унікальною. Шутер від третьої особи радує якісною тривимірною графікою, яка легко налаштовується з урахуванням рівня продуктивності гаджета. Шикарні деталізовані локації і захоплююче розвиток подієвого ряду дозволяють відчути задуману розробником атмосферу. Допоможіть героєві заробити рейтинг, прорватися в різні ліги і домогтися визнання серед користувачів усіх країн!


Реклама

MPL Rogue Heist для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/27 12:40
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |