Billion Builders
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Billion Builders  - це будівельний симулятор, в якому гравцеві належить зводити будівлі вздовж залізниці, заробляти кошти і наймати персонал для створення нових обєктів.

На старті користувач бачить невеликий поїзд, що рухається по відкритій локації з мінімумом рослинності. Людей або будівель в радіусі огляду немає. Одним кліком можна зупинити транспорт, з нього відразу вийде багато персонажів в касках. Вони приберуть територію, підготують всі до появи нової будівлі і через миті продемонструють завершений проект, з побудованим на зазначеному місці обєктом. Спеціалізована техніка також задіяна в процесі. Деякі футуристичні механізми вражають темпами активності. Навіть літаючі тарілки беруть участь в завданнях.

Після якісного виконання робіт гравець отримує віртуальні гроші, адже він подає ідеї і керує. Підлеглі швидко сідають в поїзд і продовжують шлях, в очікуванні наступних вказівок. Зароблені кошти можна витрачати на залучення нового персоналу, тренування і апгрейди для поточних співробітників. Керуючий здатний впливати на швидкість взаємодії між людьми, також прокачування дозволити збільшити обсяги вантажів, що переміщуються кожним героєм за раз.

Відмінні риси гри Billion Builders:

  • відродження цивілізації на порожніх територіях;
  • нагляд за будівельними роботами;
  • отримання грошей за кожне готова будівля;
  • розширення штату співробітників;
  • поліпшення навичок будівельників.

Невигадливий симулятор дозволяє розслабитися і спостерігати, як росте і розвивається міське середовище. Дуже радує дисциплінованість персонажів, поставлені завдання вони виконують беззаперечно. Симпатична графіка і приємна мелодія затягують в геймплей. Деталізація процесів будівництва викликає інтерес у спостерігача. У нижній частині екрана розташовується грошова шкала, по ній видно, як кожен маневр приносить додатковий дохід. У нескінченному геймплее легко зводити масштабні будівельні комплекси, повертати до життя спорожнілі з невідомих причин локації. Можливості обмежуються тільки рівнем амбіцій керівника, для відновлення цивілізації є всі необхідні інструменти!


Реклама

завантажити Billion Builders 2.8.20 для LG L35

Нове в цій версії
- improved gameplay
Загальна інформація
версія 2.8.20 (41)
дата завантаження 2021-04-09 23:48
Розмір 28.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/24 12:22
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |