Rush Royale
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rush Royale  - це цікава стратегія, в якій належить захищати базу від чудовиськ, збирати карти бійців і закликати їх на боротьбу із загарбниками.

Користувачеві дістається майданчик, розділена на квадратні осередки. По периметру будуть рухатися антагоністи, важливо своєчасно зупинити їх, не дозволити пройти весь відкритий шлях. Гравець розставляє магів, лучників і воїнів, які вбивають недругів. Веж в геймплеї не передбачено, працювати потрібно з бійцями, представленими в форматі карт. Основне завдання полягає в тому, щоб придумати найкращий алгоритм позиціонування героїв, змусити їх протриматися максимально довго при наростаючому числі противників.

Кожне знищене створення збільшує кількість монет в скарбничці. Заробіток доводиться відразу витрачати на заклик додаткових бійців. Також доступні посилення при злитті ідентичних видів юнітів, апгрейди можливостей конкретних персонажів. Включення режиму опонування реальним користувачам призводить до поділу поля на два окремих ділянки. У верхній половині екрану можна спостерігати, як підлеглі іншого гравця справляються з місією. Нижня половина відображає те, що відбувається на вашій базі. Атаки чудовиськ дублюються, вбивати ворогів можна тільки в своїй зоні.

Відмінні риси гри Rush Royale:

  • захист невеликій території від монстрів;
  • збір карт прикольних персонажів;
  • обєднання і регулярний апгрейд юнітів;
  • накопичення балів для призову нових героїв;
  • PvP і кооперативний формати.

Суміш карткового жанру з захистом веж робить проект більш оригінальним. Завдання планомірно ускладнюються, монстри створюють різні неприємності. Згодом грамотна розстановка юнітів стає справжньою головоломкою. Для тривалого протистояння необхідно ретельно продумувати стратегічні і тактичні маневри. Споглядати ситуацію можна зверху, строката мультяшна графіка створює забавний антураж. Войовнича фонова мелодія допомагає зосередитися. Створіть ідеальну комбінацію сил підопічних, щоб знищувати антагоністів ще на старті дороги!


Реклама

завантажити Rush Royale 7.1.19630 для LG L35

Нове в цій версії
Other improvements and bug fixes
Загальна інформація
версія 7.1.19630 (19630)
дата завантаження 2021-09-15 19:28
Розмір 92.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

Усі додатки My.com B.V. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/23 12:32
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |