Party Royale: Guys do not fall!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Party Royale
: Guys do not fall!
- це весела казуалки, в якій милі персонажі біжать по конструкціях над водою, обходять і перестрибують перешкоди, зіштовхують суперників заради першості.

Користувач вибирає карту з певним набором випробувань, а потім недовго чекає, поки система підбере суперників. Також є можливість участі в випадкових місіях. На кожній локації індивідуальні цілі, звикати до одного виду завдань не варто. Десь досить зіштовхнути опонентів і залишитися на запропонованої конструкції, десь необхідно добігти до конкретного місця. Іноді доводиться докладати масу зусиль, щоб просто не звалитися. Завдань дається відразу кілька, гравець погоджується їх виконувати і виходить на старт разом з двома десятками бігунів.

Вражаючі габаритами перепони активно переміщаються, принципово важливо швидко приймати рішення про те, як долати той чи інший елемент. На біговій доріжці персонажа змушують рухатися під кутом вгору при частому падінні величезних фруктів на механізм. Серед інших рівнів є варіанти з футбольними змаганнями, стрибками по плитах. Ще можна побалувати себе вечіркою в умовному барі на маленькому майданчику, з високим ризиком впасти від чергової величезної штуковини, регулярно проходить по поверхні конструкції. Інші оригінальні забави теж вельми ризиковані, розробник обіцяє оновлювати список доступних рівнів. Розблокування локацій відбувається поступово, допускається повернення до минулих випробувань, але без можливості відкрити щось нове після них.

Відмінні риси гри Party Royale
: Guys do not fall!
:

  • королівська гонка на вибування;
  • 20 учасників в кожному забігу;
  • масивні рухомі перешкоди;
  • призи в форматі монет або XP;
  • різноманітність карт / рівнів.

Проект має інтуїтивним управлінням, зрозумілим для користувачів будь-якого віку. За допомогою джойстика зліва коригується напрямок і темп руху. Справа знаходяться клавіші для стрибків і опція ударів. Барвисті відтінки графічного оформлення заряджають яскравим настроєм. Широкий вибір випробувань виключає відчуття схожих цілей, суперники завжди поводяться по-різному. Стати кращим серед бігунів і постарайтеся утримати рівновагу, щоб довести право на лідерство!


Реклама

завантажити Party Royale: Guys do not fall! 0.33 для LG L35

Нове в цій версії
Bar Party Changes,
Quality of Life improvements,
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 0.33 (33)
дата завантаження 2020-11-22 13:23
Розмір 49.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Playspare на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/23 10:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |