Age of Apes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Age of Apes  - це прикольна стратегія, в якій мавпи будують місто, бються і торгують з іншими арміями, збирають і крадуть ресурси, літають в космос на пошуки бананів.

Після зникнення людей на планеті почалася епоха мавп. Вони розвивають свої поселення, шукають нові технологічні рішення, розвивають науку, хочуть вирушити в космічну подорож. Є інформація, що на просторах галактики заховано багато бананів, це кращий стимул для персонажів. Користувач збирає команду воїнів, здатну протистояти чужим кланам. Під управлінням головнокомандуючого герої зводять оборонні споруди, беруть участь в яскравих битвах, борються за каравани з важливими ресурсами. Можна вибирати законні методи роботи, виділяти час на пошук і видобуток корисних елементів. Альтернативний варіант - крадіжка зібраного кимось іншим, з перспективою активізації війни.

На локальної карті видно тільки своє місто, на глобальній можна споглядати інші населені пункти, відстежувати різні процеси на їх територіях. Взаємодія з героями з сусідніх поселень не обмежується грабежами і протистояннями, можна вести торгівлю або вступати в альянси для посилення власних потужностей. Вибудовування лінії поведінки вплине на рівень зайнятості персонажів в певних напрямках. Якщо вдасться налагодити контакт з сусідами або приборкати їх силою, то ймовірність відправлення в космічний простір значно зросте.

Відмінні риси гри Age of Apes:

  • формування армії приматів;
  • PvE-битви, зясування відносин з іншими кланами;
  • накопичення ресурсів різними способами;
  • збір ракети для космічних польотів;
  • дослідження світу в руїнах, знаходження скарбів.

Процес створення літального апарату з безлічі деталей вимагає енергії і уважності. Готову ракету ще треба супроводити, підлеглі не можуть виконувати такі масштабні завдання самостійно. Барвиста футуристична історія захоплює сюжетом. У проекті добре продумана система апгрейдів, необхідно лише визначитися, що прокачувати в конкретний момент. Гравцеві доводиться приймати рішення, часто ставлять запитання з варіантами відповідей. Приготуйтеся взяти відповідальну місію допомоги в науковий прорив мавп!


Реклама

завантажити Age of Apes 0.32.0 для LG L35

Нове в цій версії
- New gameplays: CD Investment, Convoy Fund.
- New building, Shop Street: integrated access to various shops including Secret Shop, Regular Shop, VIP Shop, Clan Honors Shop, Clan Shop, and Planetary Shop; removed the Secret Shop building.
- New events: Fighter Growth, Pool Party, Primate Collector.
- New pack: Special Offer Custom Pack; choose your own rewards, combine and mix as you like!
Загальна інформація
версія 0.32.0 (7104)
дата завантаження 2021-09-15 16:45
Розмір 664.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

Усі додатки tap4fun на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/22 12:41
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |