Dragon of Salvation
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dragon of Salvation  - це барвистий ролевик з елементами захисту вежі, в якому належить зібрати загін войовничих персонажів і захищати кристали від нападу ворожих команд.

Гравець отримує декількох фантастичний персонажів, готових боротися з будь-якими тваринами, спокусившись на кристали, або баштові будови. Іноді битви на відкритому просторі ведуться просто для фіксації переваги однієї зі сторін, без захисту конкретного обєкта. Команда може відправитися в Небесний місто, взяти участь в битвах на континенті, піти в експедицію. Також є можливість проходження героїчного пригоди або квесту. Кожен варіант має на увазі індивідуальний спектр яскравих локацій. Особливості завдання залежать від обраного формату геймплея. Любителям гострих відчуттів сподобається межсерверний PvP-режим.

Підопічні мають унікальні вміннями, важливо уважно вивчити вміння кожного і скласти найкращий загін, здатний перемогти будь-яку демонічну групу. Битва відбувається автоматично, користувач тільки шукає оптимальні комбінації підопічних. У деяких ситуаціях потрібно вказати чітку позицію кожного воїна на полі. Якщо в стратегії помітні значні помилки, можна змінити розстановку сил, вплинути на ситуацію в якийсь момент часу. Прийнятно тільки короткий допоміжне дію. Після перемоги команда отримує нагороди. Користувач може витрачати кошти на різні поліпшення, окремо підвищувати рівень кожного персонажа.

Відмінні риси гри Dragon of Salvation:

  • захист головною коштовності від агресивних монстрів;
  • унікальні навички героїв;
  • різні класи бійців, розблокування сильних воїнів;
  • широкі можливості апгрейдів сил;
  • скарби і бонуси.

Розробники приділили багато уваги графічного оформлення проекту, створили неймовірні майданчики, деталізували кожну ділянку чарівних територій. Зовнішність героїв повністю відповідає стилістиці фентезі, вражаючих образів створено багато. Особливої ​​похвали заслуговують спецефекти, дії в битвах супроводжуються спалахами і вибухами, може навіть потемніти весь екран за винятком зони, де нанесена атака. Насолоджуйтеся прекрасним видовищем сутичок з елементами магії, нехай підопічні дадуть гідну відсіч антагоністів!


Реклама

Dragon of Salvation для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/19 12:50
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |