Funko Pop! Blitz
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Funko Pop! Blitz  - це прикольна головоломка, в якій потрібно переміщати фігури легендарних героїв по три і більше в ряд, накопичувати окуляри, розширювати колекцію персонажів.

На екрані зявляється велика дошка 7 на 7 осередків з особами і мордами особистостей, відомих за фільмами, мультфільмами і телешоу. Завдання стандартна, потрібно пересувати елементи так, щоб у вертикальній або горизонтальній лінії було кілька однакових. Тоді зєднані пропадають і звільняють місце для інших фігур. Розмір бонусу залежить від масштабів успіху, кількості очок, отриманих за результати. В алгоритмі присутня спрощення, можуть братися до уваги не тільки розташовані в ряд елементи, але і інші довколишні, при відповідність деяким правилам.

За процесом спостерігає певний герой, спочатку це буде шрек. Після накопичення достатньої кількості монет відбудеться розблокування інших, користувач отримає право сформувати цілу колекцію. Продуктивні дії, при яких очищається відразу багато осередків, мотивують спостерігача ненадовго зупинити ігровий процес, продемонструвати цікаву манеру, додати бустер. Між завданнями можна стежити за рейтингами, аналізувати можливості нових придбань при поточних накопичення. Текстові підказки допомагають оперативно розібратися в нюансах.

Відмінні риси гри Funko Pop! Blitz:

  • збір ідентичних фігур в одну лінію, мінімум по три;
  • індивідуальні таланти персонажів;
  • кумедні бустери;
  • заробіток балів при успішних діях;
  • відкриття коробок з призами.

Інтуїтивність геймплея і наявність персонажів, знайомих дітям і дорослим, привертають увагу багатьох користувачів. Бліц-головоломка змушує зберігати високий темп, швидко приймати рішення, оскільки завдання обмежується за часом, на досягнення рекорду дається лише хвилина. Монотонність цілей робить ситуації занадто схожими, щотижневі заходи і бонуси вносять різноманітність. Герої з анімованими вміннями викликають посмішку, приємне звуковий супровід закріплює позитивний настрій. Отримуйте задоволення від розвязання завдань, збирайте повний набір улюблених героїв!


Реклама

завантажити Funko Pop! Blitz 1.9.4 для LG L35

Нове в цій версії
New this week:
• More options to extend your match and earn higher scores!
• New Weekly Event
• General bug fixes and improvements
Загальна інформація
версія 1.9.4 (201324)
дата завантаження 2021-08-02 19:42
Розмір 102.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки N3TWORK Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/19 10:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |