Final Order
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Final Order  - це фантастична стратегія, в якій потрібно побудувати базу, зібрати команду потужних солдатів і чудовиськ для битви з арміями інших користувачів.

Користувач стає головнокомандувачем на території з активними бойовими діями. Можна вибрати на масштабній карті місто і зайнятися військовим комплексом, створити різні обєкти, в майбутньому підлягають апгрейд. На спеціальних заводах видобуваються ресурси, науково-дослідні організації розробляють круті технології для нападу і захисту земель за допомогою сучасних інструментів. Розробник надає широкий спектр реалістичних машин, серед яких вертольоти, бронетранспортери, інші надійні моделі.

Значна частина юнітів нагадує звичайних солдатів, але головною силою будуть величезні тварі з броньованим тілом. Люті чудовиська корисні не тільки в процесі атаки, їм також можна довірити видобуток ресурсів або захисні опції. Битви в реальному часі гарантують загострення пристрастей, є можливість відправити розвідників до противників, дізнатися ворожі плани, скорегувати стратегію власної армії. Мудре комбінування людей і монстрів, успішне залучення транспортних засобів дозволить яскраво проявитися в кожній битві. На тій же карті легко знайти чужі локації, а потім влаштувати наліт, або спробувати вступити в альянс.

Відмінні риси гри Final Order:

  • зведення і розвиток військової бази;
  • формування армії з техніки, людей і монстрів;
  • атака реальних гравців, боротьба за території;
  • проведення досліджень, застосування нових технологій;
  • отримання важливої ​​інформації від розвідки.

Монстри в складі військ виділяють онлайн-стратегію серед схожих проектів, роблять битви більш ефектними і непередбачуваними. Просторі локації дають свободу для побудови планів амбітним командирам. Потрібно лише усвідомлювати, що раптовими бувають і нападу, і необхідність захисту своєї власності. Варто уважно стежити за обстановкою, шукати союзників для наявності підмоги при форс-мажорів. Від рівня прокачки стратегічних обєктів залежить ступінь підготовки команди, на результат битв сильно впливає якість взаємодії всіх юнітів. Примусьте інших командирів складати легенди про ваших воїнів!


Реклама

завантажити Final Order 1.0.1 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.1 (1617261087)
дата завантаження 2021-04-07 17:14
Розмір 127.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

WRITE_GSERVICES

WRITE_GSERVICES

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки 37GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/18 12:50
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |