Stumble Guys: Multiplayer Royale
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Stumble Guys: Multiplayer Royale  - це розрахована на багато користувачів аркада, в якій підопічні тридцяти двох гравців користувачів намагаються подолати смугу з перешкодами і обійти опонентів.

Серед ряду випадкових трас вибирається одна, система автоматично вибирає суперників, після чого починається веселе рух натовпу дрібних персонажів. Героя дозволяється кастомизировать, підбирати бажаний імідж серед запропонованих варіантів. На якість проходження шляху зовнішність не впливає, тільки створює настрій. При рандомних процесах є ймовірність отримання ідентичних видів у підопічних декількох користувачів. Шукати свого героя краще по нікнейм, імя вказується над кожним персонажем. Змагання розділяється на кілька раундів, половина учасників вибуває на першій дорозі, далі відсіється ще частина, слава переможця залишиться одному.

Різноманітність перешкод, випробувань і вигадливих конструкцій вражає уяву. Величезні предмети рухаються з загрозливим темпом, легко вибивають дрібних спринтерів з дистанції. Також підставу можуть організувати суперники, їм вигідно знизити рівень конкуренції. Учасники біжать, здійснюють стрибки, прослизають по поверхні, іноді сильно штовхають інших персонажів. Кожна траса висить в повітрі, в разі падіння герой не вибуває, а повертається на старт. Тепер йому необхідно проходити всі випробування заново з втратою цінного часу.

Відмінні риси гри Stumble Guys: Multiplayer Royal:

  • біг через перешкоди на вибування в режимі онлайн;
  • до 32 учасників;
  • стрибки, нахили, ковзання;
  • спроби прибрати супротивників з дистанції;
  • різноманіття пасток і незвичайних механізмів.

Мультіплєєрний аркадний екшен радує соковитою графікою, забавною мелодією і несподіваними наборами випробувань. Перед стартом користувачеві побіжно показують, що треба буде пройти спортсмену. Розробник дозволяє організовувати закриті змагання з приятелями або продемонструвати таланти серед гравців з усього світу. Прикольна фізика робить кожну невдачу смішний, промахи підсилюють бажання швидше дійти до фінішу. Уважність і спритність стануть незамінними на всіх рівнях. Пориньте в атмосферу радісного божевілля, залиште суперників позаду!


Реклама

завантажити Stumble Guys: Multiplayer Royale 0.29 для LG L35

Нове в цій версії
- New map: Rocket Rumble
- New skins
- Bug fixes & small improvements
Загальна інформація
версія 0.29 (43)
дата завантаження 2021-08-01 00:09
Розмір 104.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Kitka Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/18 10:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |