Might & Magic: Dynasty
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Might Magic: Dynasty  - це рольова стратегія, в якій належить боротися за трон, воювати з підлеглими інших користувачів, будувати столицю, розширювати володіння.

Користувач вибирає лорда і наймає солдат відповідно до фракцією головнокомандувача. Персонажі володіють певним набором здібностей і деякими унікальними навичками. Більше двох десятків видів істот, наділених магією, готується виходити на фронт. Рекомендується скрупульозно підійти до підбору війська, враховувати можливості підопічних при формуванні стратегії. Алгоритми навчання бійців також залежать від їх характеристик. Крім бойових дій доведеться виділяти час на зведення та розвиток столиці, займатися вивченням довірених територій. Знайдені скарби допоможуть краще впоратися з містобудуванням.

У проекті пропонується знайома покрокова стилістика битви Might and Magic. Можна планувати ходи і брати участь в боях за звичними алгоритмам, активізувати конкретних юнітів або змусити діяти самого лорда. На майданчиках бродить багато демонів, боротися з ними краще спільно, у потужного альянсу більше шансів на перемогу, ніж у героїв одного гравця. Також можна потрапити на багато користувачів протистояння, де за кожен клаптик світу ведеться масштабна битва. Викликайте підкріплення, шукайте союзників і виробляйте свій план завоювання земель.

Відмінні риси гри Might Magic: Dynasty:

  • мультиплеєрний битви за владарювання на територіях;
  • вибір лорда із запропонованих фракцій;
  • тренування чарівних юнітів;
  • дослідження фантастичних земель;
  • створення альянсів для боротьби з опонентами.

Строкате графічне оформлення створює фентезі-атмосферу, незвичайні персонажі додають ноти чарівництва в виникає історію. Барвистий світ цікавий для дослідження, а заховані ресурси і коштовності мотивують уважніше досліджувати околиці. За перемоги в битвах можна отримати круті нагороди, які також можна обміняти на різні потрібні для міста елементи. Величезні карти змушують будувати грандіозні плани. Спробуйте завоювати трон, створити сильну імперію і закріпитися в статусі кращого правителя!


Реклама

Might & Magic: Dynasty для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/17 12:28
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |