Short Life
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Short Life  - це пригодницька головоломка, в якій має бути обходити небезпечні предмети і зони, мінімізувати пошкодження, намагатися вижити на коротких ділянках шляху.

Користувач управляє персонажем, що йде по дорозі з перешкодами. Спочатку доступний бородатий мачо, пізніше зявляється можливість розблокувати бізнесмена, товстуна, дівчину, інших героїв. Попереду сміливця чекає достаток травмонебезпечних механізмів і дивних конструкцій. Завдання полягає в подоланні певної частини шляху. У кутку зверху висвічується секундомір, для встановлення рекордів і поліпшення власних результатів доведеться поспішати. Текстові підказки уточнюють, діяти в конкретній ситуації.

Рухатися треба вперед по двомірної майданчику, для гравця передбачений огляд збоку. Деякі вибухонебезпечні елементи потрібно попередньо знешкоджувати, частина небезпек вимагає підбору зручного моменту для переміщення далі. Для уникнення ударів, відкритих ран, що кровоточать, порізів і летального результату можна вибирати різні способи руху. Крім стандартної ходьби пропонується протестувати стрибки, присідання і нахили, повзання. Гострі шипи і стріли, ріжучі елементи, ями з кислотою, величезні хитаються молоти та інші несподіванки підстерігають скрізь.

Відмінні риси гри Short Life:

  • проходження двомірних локацій з масою перешкод;
  • можливість стрибати, бігати, присідати, повзати;
  • збір трьох зірок на кожному рівні;
  • розблокування нових персонажів;
  • ризик сильних і навіть смертельних поранень.

В процесі травмування можна спостерігати, як відлітають кінцівки, струменем бризкає кров. Зі значними ушкодженнями можна переміщатися далі, але без стрибків і інших трюків. Завдяки мультяшному графічного оформлення такі моменти викликають посмішку, зовсім не лякають. Персонаж рухається незграбно, наче трохи пяний, змусити його зробити певний маневр іноді складно. Паралельно рекомендується збирати зірки, вони дозволяють змінити героя. Хороша механіка і веселий геймплей стають заманюють факторами, хочеться знову проходити кожен етап, добиратися до фінішу неушкодженим. Встановлюйте неймовірні рекорди, віртуозно справляйтеся з будь-якими перешкодами!


Реклама

завантажити Short Life 4.2 для LG L35

Нове в цій версії
Saving created levels is for free! :)
Загальна інформація
версія 4.2 (19)
дата завантаження 2020-08-06 12:08
Розмір 22.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки gametornado на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/17 10:22
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |